Dom, ul. Wołodyjowskiego

Wołodyjowskiego, Leszno, wielkopolskie

  • 1 350 000 zł
  • 310 m²
  • 4 354,84 zł/m²

Zdjęcie

Renata Szwałek

Skontaktuj się

Dom, ul. Wołodyjowskiego

Wołodyjowskiego, Leszno, wielkopolskie

zaktualizowane:
16 kwietnia 2026

1 350 000 zł

310 m²

4 354,84 zł/m²

Dom, ul. Wołodyjowskiego

Zaktualizowane: 16 kwietnia 2026

1 350 000 zł 310 m² 4 354,84 zł/m²

Rodzaj domu:
-
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
1 168 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
1985

Rodzaj domu:

-

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

1 168 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

1985

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 350 000 zł (4 354,84 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka domu 310 m², 5 pokoi
  • Budynek: rok budowy: 1985
  • Działka: 1 168 m²
  • Źródło: biuro nieruchomości: Expander Nieruchomości, zaktualizowane: 16.04.2026
  •   numer ogłoszenia: 11592065

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 170 m² + 140 m2 poddasza z dodatkowymi możliwościami aranżacyjnymi, usytuowany na pięknej, dużej i zadbanej działce.

Dom został wybudowany w 1985 roku, ale przeszedł szereg modernizacji, dzięki czemu dziś oferuje wysoki standard wykończenia oraz komfortowe warunki do życia i pracy. (...)

Agent

Renata Szwałek

664 191...

664 191 759

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

664 191...

664 191 759

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,