dowolna

Domy w sąsiedztwie domów jednorodzinnych Leszno

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Leszno

Leszno,mazowieckie

360 000 zł110 m² 3 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:650 m²

Do sprzedaży połowa bliźniak od strony południowej.Położenie budynku miejscowość Grądy Gmina Leszno bardzo blisko Puszczy Kampinowskiej i miejscowości Marianów. Obok działki zagajnik brzozowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Leszno

Leszno,mazowieckie

359 000 zł102 m² 3 519,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 045 m²

Oferta jest autentyczną okazją, która zdarza się wyjątkowo rzadko. Dom w "centrum" podwarszawskiego Leszna ale lokalizacja daje luksus ciszy i poczucie spokoju. Pozostający istotą zagadnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Leszno

Leszno,mazowieckie

2 000 zł190 m² 10,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:693 m²

Dom położony w regularnym osiedlu domów jednorodzinnych z lat 80-tych na skraju Puszczy Kampinoskiej.Dobre połączenie z W-wą linia 719 z pętli na ul. Górczewskiej.W Lesznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Śródmieście

Śródmieście,Leszno

2 100 000 zł950 m² 2 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Budynek z początku XX wieku 4 kondygnacyjny posadowiony na działce 950m2 z przylegającą działką o powierzchni 1400m2 zabudowaną małym 50m2 budynkiem o charakterze gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,mazowieckie

498 000 zł141 m² 3 531,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 195 m²

Bezpośrednio sprzedam dom 141m w Gawartowej Woli okolice Leszno / Kampinos i dzialka 2195m2 Dom o powierzchni 141m2 + wiata garażowa na 2 samochody (36m2) i domek gosporarczy(18m2). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Gronowo

Gronowo,Leszno

540 000 zł240 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom wolnostojący, nie podpiwniczony, dwukondygnacyjny wybudowany w technologii tradycyjnej, z cegły ceramicznej pełnej. Powierzchnia domu 240 m , powierzchnia działki 1300 m . Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Skrzetuskiego

Gronowo,Leszno

1 300 zł44 m² 29,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom ładnie położony. Działka do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Łanowa

Strzyżewice,Leszno

3 650 zł146 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:436 m²

Budynek jednokondygnacyjny, mieszkalno-usługowy posiada łączną powierzchnię użytkową 146 m2 i jest wyposażony w instalację elektryczną, wodnokanalizacyjną, gazową instalację grzewczą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,mazowieckie

350 000 zł40 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 40m2 w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Powierzchnia użytkowa zawiera pokój (20m2), kuchnię, łazienkę z wc oraz przedpokój. Dom ogrzewany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Mórkowo

Mórkowo,Leszno

340 000 zł202 m² 1 683,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 302 m²

Sprzedam dom jednorodzinny, wolnostojący w spokojnej okolicy, blisko Leszna. Działka 1300m2 częściowo ogrodzona z licznymi nasadzeniami drzew oraz krzewów. Dom o łącznej pow.użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gajowa

Zaborowo,Leszno

230 000 zł180 m² 1 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dodatkowo - studnia głębinowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Mórkowo

Mórkowo,Leszno

340 000 zł202 m² 1 683,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 302 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zatorze

Zatorze,Leszno

600 000 zł200 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:404 m²

Sprzedam dom jednorodzinny na zatorzu w atrakcyjnej okolicy. Powierzchnia domu to 150m2 plus strych plus garaż.Na parterze znajduje się Salon z kominkiem duża łazienka i kuchnia oraz mały.