Działka budowlana Leszno

Leszno, wielkopolskie

  • 145 000 zł
  • 1 200 m²
  • 120,83 zł/m²

Zdjęcie

Iwona Paprocka

Skontaktuj się

Działka budowlana Leszno

Leszno, wielkopolskie

zaktualizowane:
16 maja 2026

145 000 zł

1 200 m²

120,83 zł/m²

Działka budowlana Leszno

Zaktualizowane: 16 maja 2026

145 000 zł 1 200 m² 120,83 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 145 000 zł (120,83 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Marzysz o spokojnym, sielskim życiu z dala od miejskiego zgiełku? Ta wyjątkowa nieruchomość w Tworzanicach spełni Twoje oczekiwania!

Prezentujemy urokliwą działkę budowlaną o powierzchni 1200 m².

Lokalizacja w malowniczej wsi, zaledwie 10 km od Leszna i 7 km od Rydzyny, zapewnia idealny balans między spokojem a dostępem do większych ośrodków.

Działka nieogrodzona przy drodze asfaltowej. (...)

Agent

Iwona Paprocka

606 714...

606 714 077

606 714 077

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Iwona Paprocka

606 714...

606 714 077

606 714 077

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,