dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Leszno Gronowo

44 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

44 ogłoszenia

899 000 zł159 m² 5 654,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Na sprzedaż pięknie wykończony dom w Lesznie dzielnica Gronowo Mam przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego, starannie wykończonego domu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 900 zł93,40 m² 5 566,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Polecamy atrakcyjne domy w zabudowie szeregowej w Lesznie - dzielnica Gronowo - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający! Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł31,32 m² 9 418,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży lub wynajęcia przytulna, w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 31,32 m , położona w spokojnym bloku z 2010 roku. Mieszkanie idealne dla jednej osoby lub pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gronowe Zacisze

Gronowo,Leszno

2 200 zł54 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu Nowoczesne mieszkanie na wynajem Leszno, gronowo | 53,8 m | balkon loggia | 2 sypialnie | winda Na wynajem przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 53,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tarkowskiego

Gronowo,Leszno

579 000 zł98 m² 5 888,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Polecam atrakcyjne bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym ogródkiem 280m2 na ul.Stasia Tarkowskiego w Gronowie. Całkowita powierzchnia lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gronowe Zacisze

Gronowo,Leszno

350 zł33 m² 10,61 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem Powierzchnia: 33 m Liczba pokoi: 2 Ogrzewanie: miejskie Piętro: 1/3 Stan wykończenia: do zamieszkania Dostępne od: 2025-09-01 Czynsz: 350 zł/miesiąc Kaucja: brak informacji Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łowiecka

Gronowo,Leszno

381 900 zł48 m² 7 997,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu atrakcyjne, niskoczynszowe mieszkania z balkonem w czteropiętrowym, nowo budowanym budynku z windą i garażami w dzielnicy Leszna -gronowie przy ul. Łowieckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tarkowskiego

Gronowo,Leszno

569 000 zł90 m² 6 304,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Polecam atrakcyjne bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym ogródkiem 230m2 na ul.Stasia Tarkowskiego w Gronowie. Całkowita powierzchnia lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Myśliwska

Gronowo,Leszno

549 000 zł98 m² 5 589,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 200m2 w doskonałej lokalizacji w Gronowie. Spokojne miejsce z wieloma dogodnościami i blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kresowa

Gronowo,Leszno

519 900 zł93 m² 5 566,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle z lokalami mieszkalnymi 93,40m2 z własnymi ogródkami, zlokalizowane jest w jednej z najpopularniejszych dzielnic Leszna - w Gronowie. Osiedle z utwardzonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Tarkowskiego

Gronowo,Leszno

569 000 zł90 m² 6 304,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kresowa

Gronowo,Leszno

519 900 zł93 m² 5 566,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Myśliwska

Gronowo,Leszno

549 000 zł98 m² 5 589,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Myśliwska

Gronowo,Leszno

549 000 zł98 m² 5 589,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Leszno

Gronowo,Leszno

220 000 zł28 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie w Gronowie koło Leszna o powierzchni 28,10 m 2 -przedpokój-pokój-kuchnia-łazienka z wc (bez balkonu )do mieszkania przynależy piwnica 2,30m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tarkowskiego

Gronowo,Leszno

579 000 zł98 m² 5 888,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łowiecka

Gronowo,Leszno

381 900 zł48 m² 7 997,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Myśliwska

Gronowo,Leszno

549 000 zł98 m² 5 589,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tarkowskiego

Gronowo,Leszno

569 000 zł90 m² 6 304,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gronowe Zacisze

Gronowo,Leszno

529 000 zł54 m² 9 742,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy Państwu Na sprzedaż mieszkanie 54,3 m Leszno, ul. Gronowe Zacisze Lokalizacja: spokojna i zielona część Leszna ulica Gronowe Zacisze. Cicha okolica, w pobliżu supermarket oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gronowo,Leszno

650 000 zł185 m² 3 513,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:645 m²

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu - rezerwacja - Atrakcyjny dom szeregowy z dużą działką ze starodrzewiem. Dom położony w dzielnicy Gronowo przy wylocie z Leszna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jeziorkowskiej

Gronowo,Leszno

429 000 zł74 m² 5 766,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Leszno, ul. Jeziorkowskiej duże mieszkanie, 4-pokojowe, pierwsze piętro, cena: 429.000 PLN oferujemy 4-pokojowy lokal mieszkalny w Lesznie. powierzchnia: 74,40 m2 - piętro pierwsze. media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Myśliwska

Gronowo,Leszno

549 000 zł98 m² 5 589,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Tarkowskiego

Gronowo,Leszno

569 000 zł90 m² 6 304,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Myśliwska

Gronowo,Leszno

549 000 zł98 m² 5 589,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łowiecka

Gronowo,Leszno

382 000 zł48 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stawowa

Gronowo,Leszno

1 330 000 zł265 m² 5 018,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:828 m²

Sprzedam dom wolnostojący z ogrodem. Dach czterospadowy z karpiówki, mur trzywarstwowy z ceramiki, ocieplony wełną. Dom budowany samodzielnie - nie deweloperka. Ciepły zimą, latem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tarkowskiego

Gronowo,Leszno

559 000 zł90 m² 6 193,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tarkowskiego

Gronowo,Leszno

569 000 zł98 m² 5 787,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiśniowieckiego

Gronowo,Leszno

1 250 000 zł558 m² 2 240,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 918 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę - przestronny dwurodzinny dom o powierzchni 558 m , usytuowany na pięknej, ogrodzonej działce o powierzchni 1918 m , w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łowiecka

Gronowo,Leszno

2 550 zł62 m² 41,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, ładnie wykończone z wszelkimi dogodnościami mieszkanie na pierwszym piętrze z dwoma dużymi balkonami w budynku trzyrodzinnym w spokojnym miejscu-Gronowie. Dwupokojowe, przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Myśliwska

Gronowo,Leszno

549 000 zł98 m² 5 589,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Myśliwska

Gronowo,Leszno

549 000 zł98 m² 5 589,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1