dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Leszno - Oferty sprzedaży i najmu

78 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

78 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Austriacka

Przylesie,Leszno

624 630 zł66 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

II etap nowej inwestycji w doskonałej lokalizacji! Zielona, spokojna część Leszna - Osiedle Lniane ul. Austriacka Osiedle Lniane, zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 17 Stycznia

Przylesie,Leszno

399 000 zł66 m² 6 045,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe 3 pokoje z balkonem i klimatyzacją cena do negocjacji! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 66 m2. Cena sprzedaży wynosi 399,000 zł. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parkowa

Śródmieście,Leszno

409 000 zł47 m² 8 702,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3-pokojowe przestronne mieszkanie o powierzchni 47 m2 wraz z Nowym wyposażeniem. Mieszkanie środkowe jasne i ciepłe Bardzo dobra lokalizacja przy ul.Parkowej w Lesznie. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Austriacka

Przylesie,Leszno

569 500 zł60 m² 9 491,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja w doskonałej lokalizacji! Zielona, spokojna część Leszna - Osiedle Lniane ul. Austriacka Osiedle Lniane, zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie, to inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Poplińskiego

Leszczynko,Leszno

469 000 zł61 m² 7 688,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne -jasne -dwupoziomowe cena do negocjacji! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 61 m2. Cena sprzedaży wynosi 469,000 zł. Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Antoniny,Leszno

460 000 zł55 m² 8 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie Parter z balkonem Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 55 m2. Cena sprzedaży wynosi 470,000 zł. Mieszkanie znajduje się w bloku z cegły z 1995r., na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Irlandzka

Przylesie,Leszno

1 067 895 zł112 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa roszarnia - to Twoje miejsce na mapie Leszna! Nowoczesna architektura w doskonałej lokalizacji - apartamenty szyte na miarę! Inwestycja przy ul. Irlandzkiej to 4 kondygnacyjny obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włodarczaka

Nowe Miasto,Leszno

330 000 zł57 m² 5 820,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu nowa niższa cena Polecam słoneczne, klimatyzowane, umeblowane mieszkanie 3-pokojowe o pow. 52,50 na III piętrze bloku w Lesznie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rejtana,Leszno

382 000 zł56 m² 6 821,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Słoneczne Z dużym balkonem - blisko lasu cena do negocjacji! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 56 m2. Cena sprzedaży wynosi 382,000 zł. Mieszkanie znajduje się w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dożynkowa

Leszczynko,Leszno

1 650 zł63 m² 26,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone w bardzo dobrej lokalizacji - w centrum miasta, przy ul. Dożynkowej. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Irlandzka

Przylesie,Leszno

858 610 zł90 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Leszno,wielkopolskie

399 000 zł64 m² 6 253,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy Państwu funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 63,80 m , zlokalizowane na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku. Idealna propozycja dla rodziny lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Irlandzka

Przylesie,Leszno

1 334 940 zł141 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Austriacka

Przylesie,Leszno

631 275 zł66 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowy Rynek

Leszno,wielkopolskie

405 000 zł85 m² 4 862,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz dużego, klimatycznego mieszkania w sercu Leszna, które łączy przestrzeń, funkcjonalność i świetną lokalizację ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostroroga

Leszno,wielkopolskie

469 000 zł68 m² 6 948,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Oferujemy Państwu na sprzedaż eleganckie, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 67,5 m , usytuowane w solidnym budynku z cegły w jednej z najbardziej wygodnych części Leszno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Antoniny,Leszno

1 750 zł74 m² 23,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 74 m2. Mieszkanie znajduje się w bloku z cegły z 1982r., na 1 piętrze. Mieszkanie jest jednopoziomowe, ilość pokoi 3, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przylesie,Leszno

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Słoneczne - balkon - wysoki standard cena do negocjacji! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 56 m2. Cena sprzedaży wynosi 399,000 zł. Mieszkanie znajduje się w bloku z płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ogrody

Leszno,wielkopolskie

449 000 zł58 m² 7 714,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe, stylowo urządzone mieszkanie, o powierzchni 58,2 m , położone na 2 (ostatnim) piętrze, w kameralnym budynku z cegły, z 1988 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ogrody

Leszno,wielkopolskie

749 000 zł60 m² 12 510,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe, bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone w nowoczesnym budynku z 2020 roku przy ul. Ogrody 48 w Lesznie jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Irlandzka

Przylesie,Leszno

687 135 zł72 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Leszno

1 900 zł55 m² 34,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Pierwsze piętro - balkon - garaż Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 55 m2. Mieszkanie znajduje się w bloku z cegły z 1975r., na 1 piętrze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Leszno,wielkopolskie

449 000 zł56 m² 8 017,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja! Szukasz mieszkania, które możesz w prosty sposób dopasować do własnych potrzeb? Na ul. Ogrody 5 w Lesznie czeka 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Irlandzka

Przylesie,Leszno

1 067 895 zł112 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Leszno

1 800 zł53 m² 34,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Polecamy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 52,40 m2, na parterze kamienicy w Lesznie przy ul. Przemysłowej Mieszkanie świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Leszno

399 000 zł53 m² 7 585,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Polecamy o powierzchni 52,40 m2, na parterze kamienicy w Lesznie przy ul. Przemysłowej - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rejtana

Przylesie,Leszno

455 000 zł63 m² 7 256,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, przestronne mieszkanie na wysokim parterze z balkonem, z którego jest wyjście na ogródek (dwa wejścia do mieszkania). Słoneczne mieszkanie o powierzchni 62,70m2 dzieli się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepodległości

Śródmieście,Leszno

320 000 zł52 m² 6 106,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu - rezerwacja - tylko U nas! Mieszkanie o pow. 52,40 m2 przy ul Niepodległości w Lesznie. - wynagrodzenie doradcy pokrywa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Irlandzka

Przylesie,Leszno

858 610 zł90 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ostroroga

Leszno,wielkopolskie

479 000 zł67 m² 7 149,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie w sercu Leszna marzenie o wygodzie i stylu! Odkryj perłę przy ul. Ostroroga idealnie położone mieszkanie na 3. i 4. piętrze, tuż obok szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Austriacka

Przylesie,Leszno

624 630 zł66 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Zatorze,Leszno

3 000 zł83 m² 36,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem mieszkanie (całe piętro domu jednorodzinnego) o powierzchni 83 m2, znajdujący się w świetnej lokalizacji, na Zatorzu w Lesznie. Mieszkanie w 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Leszno,wielkopolskie

449 000 zł62 m² 7 207,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferujemy Państwu piękne, przestronne mieszkanie, znajdujące się na 2 piętrze bloku mieszkalnego, na ul. Zamenhofa w Lesznie - powierzchnia 62,3 m2 - pełna własność - bez hipoteki - dwustronne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włodarczaka

Leszno,wielkopolskie

360 000 zł67 m² 5 365,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu Na sprzedaż przestronne mieszkanie 67,1 m w centrum Leszna! W bezpośrednim sąsiedztwie: basen, centrum handlowe, liczne sklepy, park wszystko w zasięgu ręki! Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gronowe Zacisze

Gronowo,Leszno

529 000 zł54 m² 9 742,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy Państwu Na sprzedaż mieszkanie 54,3 m Leszno, ul. Gronowe Zacisze Lokalizacja: spokojna i zielona część Leszna ulica Gronowe Zacisze. Cicha okolica, w pobliżu supermarket oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Leszno

Zaborowo,Leszno

569 000 zł65 m² 8 693,66 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Leszno - Zaborowo / Henrykowo atrakcyjny parterowy bezczynszowy segment z działką - pow. 65,45m2 - cena : 589.000 PLN - teraz taniej! - 569.000 zł Szukasz miejsca, w którym od razu możesz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rejtana

Leszno,wielkopolskie

435 000 zł64 m² 6 796,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Leszno - ul. Rejtana 3-pokojowe mieszkanie , IV piętro, duży balkon - pow. 64m2 - cena: 435.000 zł oferujemy 3-pokojowy lokal mieszkalny w Lesznie. powierzchnia: 64 m2 - czwarte piętro. media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Irlandzka

Przylesie,Leszno

1 067 895 zł112 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prochownia

Leszno,wielkopolskie

429 000 zł48 m² 8 845,36 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Leszno - ul. Prochownia 3-pokojowe, i piętro - wysoki standard - cena: 429.000 zł oferujemy 3-pokojowy lokal mieszkalny w Lesznie. powierzchnia: 48,50 m2 - najkorzystniejsze I piętro. media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niemiecka

Przylesie,Leszno

335 000 zł54 m² 6 203,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy jasne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze, gotowe do odświeżenia i własnej aranżacji. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie spokojną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Irlandzka

Przylesie,Leszno

858 610 zł90 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij