dowolna

Mieszkania Leszno Osiedle Przylesie

35 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

35 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Szpitalna

Przylesie,Leszno

282 240 zł25 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Polecamy atrakcyjne, niskoczynszowe mieszkania o wysokim standardzie deweloperskim w doskonałej lokalizacji Leszna, blisko lasu! Jest to I etap budowy Osiedla Ostoi Przylesie. W pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Austriacka

Przylesie,Leszno

569 500 zł60 m² 9 491,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja w doskonałej lokalizacji! Zielona, spokojna część Leszna - Osiedle Lniane ul. Austriacka Osiedle Lniane, zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie, to inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Irlandzka

Przylesie,Leszno

1 067 895 zł112 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa roszarnia - to Twoje miejsce na mapie Leszna! Nowoczesna architektura w doskonałej lokalizacji - apartamenty szyte na miarę! Inwestycja przy ul. Irlandzkiej to 4 kondygnacyjny obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Austriacka

Przylesie,Leszno

384 912 zł39 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Austriacka

Przylesie,Leszno

434 532 zł44 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

II etap nowej inwestycji w doskonałej lokalizacji! Zielona, spokojna część Leszna - Osiedle Lniane ul. Austriacka Osiedle Lniane, zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rejtana,Leszno

382 000 zł56 m² 6 821,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Słoneczne Z dużym balkonem - blisko lasu cena do negocjacji! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 56 m2. Cena sprzedaży wynosi 382,000 zł. Mieszkanie znajduje się w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Austriacka

Przylesie,Leszno

438 966 zł44 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Irlandzka

Przylesie,Leszno

858 610 zł90 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpitalna

Przylesie,Leszno

436 800 zł46 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecamy atrakcyjne, niskoczynszowe mieszkania o wysokim standardzie deweloperskim w doskonałej lokalizacji Leszna, blisko lasu, na monitorowanym Osiedlu Ostoja Przylesie. W pierwszym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Austriacka

Przylesie,Leszno

381 024 zł39 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpitalna

Przylesie,Leszno

416 640 zł43 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Irlandzka

Przylesie,Leszno

1 334 940 zł141 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Austriacka

Przylesie,Leszno

631 275 zł66 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przylesie,Leszno

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Słoneczne - balkon - wysoki standard cena do negocjacji! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 56 m2. Cena sprzedaży wynosi 399,000 zł. Mieszkanie znajduje się w bloku z płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Austriacka

Przylesie,Leszno

434 532 zł44 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

II etap nowej inwestycji w doskonałej lokalizacji! Zielona, spokojna część Leszna - Osiedle Lniane, ul. Austriacka Osiedle Lniane, zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpitalna

Przylesie,Leszno

463 680 zł48 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Irlandzka

Przylesie,Leszno

687 135 zł72 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rejtana

Przylesie,Leszno

497 000 zł73 m² 6 808,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, przestronne mieszkanie na czwartym piętrze z dużym balkonem. Jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,00m2 dzieli się na: - salon - 19,88m2 - pokój - 13,31m2 - pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Austriacka

Przylesie,Leszno

434 532 zł44 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Irlandzka

Przylesie,Leszno

1 067 895 zł112 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rejtana

Przylesie,Leszno

455 000 zł63 m² 7 256,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, przestronne mieszkanie na wysokim parterze z balkonem, z którego jest wyjście na ogródek (dwa wejścia do mieszkania). Słoneczne mieszkanie o powierzchni 62,70m2 dzieli się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpitalna

Przylesie,Leszno

437 760 zł46 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Irlandzka

Przylesie,Leszno

858 610 zł90 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Austriacka

Przylesie,Leszno

624 630 zł66 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Austriacka

Przylesie,Leszno

384 912 zł39 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpitalna

Przylesie,Leszno

472 320 zł49 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecamy atrakcyjne, niskoczynszowe, klimatyzowane mieszkania o wysokim standardzie deweloperskim w doskonałej lokalizacji Leszna, blisko lasu! Jest to I etap budowy Osiedla Ostoi Przylesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Austriacka

Przylesie,Leszno

438 966 zł44 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpitalna

Przylesie,Leszno

417 600 zł44 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Szpitalna

Przylesie,Leszno

282 240 zł25 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Irlandzka

Przylesie,Leszno

1 067 895 zł112 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niemiecka

Przylesie,Leszno

335 000 zł54 m² 6 203,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy jasne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze, gotowe do odświeżenia i własnej aranżacji. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie spokojną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Irlandzka

Przylesie,Leszno

858 610 zł90 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Austriacka

Przylesie,Leszno

384 912 zł39 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rejtana

Przylesie,Leszno

499 000 zł73 m² 6 835,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, przestronne mieszkanie na czwartym piętrze z dużym balkonem. Jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,00m2 dzieli się na bardzo przestronny salon z aneksem kuchennym, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpitalna

Przylesie,Leszno

436 800 zł46 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Irlandzka

Przylesie,Leszno

1 334 940 zł141 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamenhofa

Przylesie,Leszno

416 000 zł49 m² 8 438,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu - rezerwacja - Parterowe, słoneczne, w sąsiedztwie lasu, przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie o pow. 46,70 m2 + piwnica pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpitalna

Przylesie,Leszno

416 640 zł43 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025