dowolna

Mieszkania Leszno Śródmieście

46 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 ogłoszeń

250 000 zł30,04 m² 8 322,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta inwestycyjna - kawalerka z trwającą umową najmu Lokalizacja: centrum Leszna Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30,04 m , zlokalizowana w samym sercu Leszna. Mieszkanie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł45,80 m² 5 655,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,8m2 położone w centrum Leszna przy ulicy Prochownia. Lokal znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł90,75 m² 9 884,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Apartament premium w centrum miasta | ul. Skarbowa | 90,75 m | miejsce w garażu | gotowy do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 90,75 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł69 m² 5 202,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Zależy Ci na wygodnym mieszkaniu w dobrej lokalizacji - Zapraszam Leszno ul: włodarczaka. Parter bez balkonu blok czterokondygnacyjnego. Mieszkanie ma 4 pokoje, kuchnia, wc, łazienka oraz dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament Leszno

Śródmieście,Leszno

260 775 zł27,45 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalny apartament o powierzchni 27,45 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji Nowe Młyny w ścisłym centrum miasta Leszna. Lokal znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, pl. Jana Metziga

Śródmieście,Leszno

1 800 zł25 m² 71,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowocześnie wykończone, niskoczynszowe mieszkanie w nowo odrestaurowanej kamienicy z windą w samym centrum Leszna przy pl.Metziga. Mieszkanie klimatyzowane, bardzo przytulne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parkowa

Śródmieście,Leszno

409 000 zł47 m² 8 702,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3-pokojowe przestronne mieszkanie o powierzchni 47 m2 wraz z Nowym wyposażeniem. Mieszkanie środkowe jasne i ciepłe Bardzo dobra lokalizacja przy ul.Parkowej w Lesznie. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Leszno

299 900 zł28 m² 10 559,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję - nowoczesne, wyremontowane i w pełni umeblowane mieszkanie o wysokim standardzie, położone w sercu Leszna, przy ulicy Narutowicza. To dwupokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, pl. Jana Metziga

Śródmieście,Leszno

1 900 zł25 m² 75,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Leszno

381 900 zł39 m² 9 742,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję - nowoczesne, wyremontowane mieszkanie o wysokim standardzie, położone w sercu Leszna, przy ulicy Narutowicza. To dwupokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Leszno

1 900 zł55 m² 34,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Pierwsze piętro - balkon - garaż Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 55 m2. Mieszkanie znajduje się w bloku z cegły z 1975r., na 1 piętrze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Leszno

1 800 zł53 m² 34,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Polecamy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 52,40 m2, na parterze kamienicy w Lesznie przy ul. Przemysłowej Mieszkanie świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Leszno

399 000 zł53 m² 7 585,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Polecamy o powierzchni 52,40 m2, na parterze kamienicy w Lesznie przy ul. Przemysłowej - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Śródmieście,Leszno

549 999 zł55 m² 9 999,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Oferta dostępna tylko u nas! Kupujący nie płaci prowizji-wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Polecam ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w starannie odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Leszno

1 800 zł56 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Polecamy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 56 m2, na I piętrze kamieniczki w Lesznie przy ul. Niepodległości Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Leszno

Śródmieście,Leszno

800 zł50 m² 16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Do wynajęcia mieszkanie bezczynszowe Do wynajęcia duże mieszkanie 2 - pokojowe o pow. ok. 50 m2 na I piętrze w kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepodległości

Śródmieście,Leszno

320 000 zł52 m² 6 106,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu - rezerwacja - tylko U nas! Mieszkanie o pow. 52,40 m2 przy ul Niepodległości w Lesznie. - wynagrodzenie doradcy pokrywa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Leszno

299 900 zł28 m² 10 559,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, pl. Jana Metziga

Śródmieście,Leszno

2 150 zł35 m² 61,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W pełni wykończone i nowocześnie umeblowane, klimatyczne mieszkanie w nowo odrestaurowanej kamienicy z windą w samym centrum Leszna przy pl.Metziga. Mieszkanie klimatyzowane, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, pl. Jana Metziga

Śródmieście,Leszno

1 900 zł25 m² 75,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Leszno

300 zł28 m² 10,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Leszno

281 999 zł28 m² 9 929,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Śródmieście,Leszno

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w super lokalizacji, leszno Wojska Polskiego. Mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, pl. Jana Metziga

Śródmieście,Leszno

555 000 zł57 m² 9 736,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowocześnie wykończone i umeblowane, bezczynszowe mieszkanie w nowo, pięknie odrestaurowanej, trzypiętrowej kamienicy z windą w samym centrum Leszna przy pl.Metziga Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sikorskiego

Śródmieście,Leszno

1 300 zł25 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Polecamy do wynajęcia małe, przytulne, umeblowane mieszkanie, w bloku przy ul.Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Leszno

319 000 zł44 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1800

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu - rezerwacja - Polecamy na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie, w Lesznie przy ul Chrobrego. - wynagrodzenie doradcy pokrywa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, pl. Jana Metziga

Śródmieście,Leszno

349 999 zł35 m² 9 999,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

W pełni wykończone i nowocześnie umeblowane, bezczynszowe, klimatyczne mieszkanie w nowo odrestaurowanej kamienicy z windą w samym centrum Leszna przy pl.Metziga. Oferujemy mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, pl. Jana Metziga

Śródmieście,Leszno

305 000 zł25 m² 12 127,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowocześnie wykończone, bezczynszowe mieszkania w nowo odrestaurowanej kamienicy z windą w samym centrum Leszna przy pl.Metziga. Oferujemy mieszkania w trzypiętrowej, pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, pl. Jana Metziga

Śródmieście,Leszno

555 000 zł57 m² 9 736,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, pl. Jana Metziga

Śródmieście,Leszno

149 000 zł31 m² 4 806,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż mieszkanie w odnowionej kamienicy w centrum Leszna - Plac Metziga 7. Idealne jako zakup inwestycyjny pod wynajem - wysoka stopa zwrotu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Leszno

281 999 zł28 m² 9 929,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowiańska

Śródmieście,Leszno

179 000 zł40 m² 4 475 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta dla inwestorów- idealne pod wynajem Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 40 m2. Cena sprzedaży wynosi 179,000 zł. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z 1910r., na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zwycięstwa

Śródmieście,Leszno

380 000 zł57 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, na sprzedaż oferujemy mieszkanie położone przy ul. Zwycięstwa, ok. 15 minut spacerem od rynku, w okolicy park, żłobek, przedszkola, szkoły. Do większych sklepów 5 minut drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, pl. Jana Metziga

Śródmieście,Leszno

359 999 zł35 m² 10 285,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prochownia

Śródmieście,Leszno

1 500 zł46 m² 32,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Polecamy do wynajęcia piękne, częściowo umeblowane mieszkanie 2-pokojowe z balkonem o pow. 45,60 m2 na I piętrze, w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Leszno

381 900 zł39 m² 9 742,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Śródmieście,Leszno

382 000 zł39 m² 9 794,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie Z widokiem na park.NOWA CENA! OKAZJA! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 39 m2. Cena sprzedaży wynosi 382,000 zł. Mieszkanie znajduje się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, pl. Jana Metziga

Śródmieście,Leszno

329 999 zł28 m² 11 773,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, pl. Jana Metziga

Śródmieście,Leszno

299 999 zł25 m² 11 947,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Leszno

281 999 zł28 m² 9 929,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leszczyńskich

Śródmieście,Leszno

2 100 zł74 m² 28,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Ścisłe centrum Leszna - polecamy Państwu do wynajęcia apartament / mieszkanie o pow. 74 m2 dwupoziomowe, zlokalizowane na II piętrze.