dowolna

Mieszkania w kamienicy Leszno - Lista aktualnych ogłoszeń

30 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

395 000 zł81,50 m² 4 846,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja. Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe w centrum Leszna na sprzedaż. Oferta na wyłączność. Na sprzedaż atrakcyjne, 3 pokojowe mieszkanie w Lesznie centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł75 m² 28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam komfortowy apartament w kamienicy w samym centrum miasta, tuż przy rynku. Bardzo ładny apartament z przestronnym,jasnym salonem z aneksem kuchennym. Mieszkanie całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 900 zł28,40 m² 10 559,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję - nowoczesne, wyremontowane i w pełni umeblowane mieszkanie o wysokim standardzie, położone w sercu Leszna, przy ulicy Narutowicza. To dwupokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

143 000 zł37,95 m² 3 768,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1915

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji | Najniższa cena w mieście! | Zostały tylko 3 mieszkania! Na sprzedaż mieszkanie - kawalerka z potencjałem, znajdujące się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

173 000 zł37,50 m² 4 613,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji | Najniższa cena w mieście! | Zostały tylko 3 mieszkania! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe na I piętrze w bardzo ładnie odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 990 zł39,20 m² 9 693,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

230 000 zł45,34 m² 5 072,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w centrum Leszna - ul. Wolności Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 45,34 m , położone na pierwszym piętrze stylowej kamienicy w samym centrum Leszna, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł86,60 m² 4 561,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie na sprzedaż klimatyczne 3 pokoje w centrum miasta, 86,60 m Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o łącznej powierzchni 86,60 m (w tym piwnica oraz strych),.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł42,40 m² 6 839,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka po remoncie - parter, kamienica, bezczynszowe, ul. Niepodleglości Na sprzedaż przytulna kawalerka zlokalizowana na parterze w kamienicy idealna zarówno do zamieszkania, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł57,91 m² 7 408,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z zadaszonym tarasem i własnym pomieszczeniem gospodarczym I piętro, leszczyńskich 34 Cena: 489.000 zł Powierzchnia: 53,88 m + pomieszczenie gospodarcze 4,03 m + taras.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł21,96 m² 13 615,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1898

Kawalerka na parterze z własnym ogródkiem w zrewitalizowanej kamienicy - ul. Wałowa 4/2 Oferujemy nowocześnie urządzone, po generalnym remoncie mieszkanie, w zrewitalizowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł103 m² 4 077,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy w centrum miasta, z balkonem. Oferujemy do sprzedaży przestronny lokal mieszkalny położony w ścisłym centrum Leszna. Mieszkanie doskonale sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Leszno,wielkopolskie

359 000 zł32,86 m² 10 925,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do obejrzenia wideorelacji z tego mieszkania - w galerii. Chcesz kupić tę nieruchomość na kredyt? Skontaktuj się, pomogę w uzyskaniu finansowania lub odwiedź stronę.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł26 m² 11 153,85 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży kawalerkę - nowy rynek, centrum miasta. Oferta inwestycyjna - trwająca umowa najmu. Przytulna kawalerka w nowej kamienicy, zlokalizowana w samym centrum miasta (nowy.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł126,43 m² 4 310,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 4-pokojowe Leszno, ul. Niepodległości Oferuję na sprzedaż duże i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 126,43 m położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Leszno

Leszno,wielkopolskie

2 000 zł73,90 m² 27,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy komfortowy apartament w ścisłym centrum miasta Leszna, z widokiem na Ratusz. Dostępne od 1 czerwca! Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone we wszystkie sprzęty,.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł51,20 m² 5 175,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie na III pietrze w kamienicy w centrum w Leszna Wyposażone w sprzęty agd widoczne na zdjęciach (lodówka, zmywarka,pralka,kuchenka mikrofalowa, piekarnik, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł80,90 m² 3 807,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy przy historycznej Bramie Kościańskiej, ul. Narutowicza. Na sprzedaż - położone na parterze kamienicy w wyjątkowej lokalizacji - tuż przy historycznej Bramie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł30,04 m² 8 322,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta inwestycyjna - kawalerka z trwającą umową najmu Lokalizacja: centrum Leszna Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30,04 m , zlokalizowana w samym sercu Leszna. Mieszkanie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł25,15 m² 71,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowocześnie wykończone, niskoczynszowe mieszkanie w nowo odrestaurowanej kamienicy z windą w samym centrum Leszna przy pl.Metziga. Mieszkanie klimatyzowane, bardzo przytulne,.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł79,75 m² 3 874,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z własnym ogrodem i garażem w Lesznie, w dzielnicy Zatorze przy ulicy Święciechowskiej. Powierzchnia użytkowa lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł98,80 m² 6 568,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1955

Kupujący nie płaci prowizji-wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Polecam przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 98,8 m , położone w centrum miasta przy ul. Łaziebnej 12.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

399 000 zł65,10 m² 6 129,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Centrum Leszna powierzchnia: 65,1 m2 media: prąd, woda, gaz, ogrzewanie gazowe, kanalizacja, telefon, internet, tv kablowa cena: 399.000 zł opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł71,78 m² 3 747,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjny trzypokojowy lokal mieszkalny w Lesznie przy ulicy Leszczyńskich z przynależną do mieszkania piwnicą. Na powierzchnię 71,78 m2 składają się: pokój pokój pokój kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł78 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 78 m2, położone w klimatycznej kamienicy przy ul. Narutowicza w centrum Leszna. To propozycja dla osób, które cenią styl,.

Szczegóły ogłoszenia

3 080 zł44 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Oferujemy Państwu do wynajęcia luksusowe mieszkania, apartamenty na terenie kompleksu lofty na pompach. Mieszkania wykończone będą.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł195,10 m² 3 024,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1890

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający! Polecam ofertę sprzedaży wyjątkowego, 5 - pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł127,52 m² 5 089,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy - ul. Jagiellońska, leszno Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł58,44 m² 7 340,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z garderobą i słonecznym tarasem II piętro, leszczyńskich 34 Cena: 489 000 zł Powierzchnia: 58,44 m + taras Zachodnie słońce na Twoim tarasie. Cisza, przestrzeń, światło.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

271 172 zł27,12 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu nową dostępną inwestycję w ścisłym centrum Leszna przy placu Metziga Odrestaurowana kamienica obejmuje 13 niewielkich mieszkań na trzech kondygnacjach Mieszkania są.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Leszno

379 990 zł39 m² 9 693,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, pl. Jana Metziga

Śródmieście,Leszno

1 850 zł28 m² 66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, pl. Jana Metziga

Śródmieście,Leszno

1 800 zł25 m² 71,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne