Mieszkanie, ul. Leszczyńskich
Leszczyńskich, Leszno, wielkopolskie
- 2 100 zł
- 74 m²
- 28,38 zł/m²
Violetta Nowak
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Leszczyńskich
Leszczyńskich, Leszno, wielkopolskie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Mieszkanie, ul. Leszczyńskich
Zaktualizowane: 22 maja 2026
2 100 zł 74 m² 28,38 zł/m²
2/2
2
tak
dobry
4 200 zł
Zobacz na mapie
Piętro:
2/2Liczba pokoi:
2Umeblowane:
takStan mieszkania:
dobryKaucja:
4 200 złSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 2 100 zł / miesiąc
- Dostępne: maj 2026
- Charakterystyka mieszkania: 74 m², 2 pokoje; stan: dobry
- Rozkład mieszkania: piętro 2/2, jednopoziomowe
- Opłaty uzupełniające: kaucja: 4 200 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, płyta gazowa / elektryczna, pralka, telewizor
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: opomiarowanie wody
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: LOKUM Biuro Obrotu Nieruchomościami, zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: 722690
Lokalizacja
- Adres: Leszczyńskich, Leszno, wielkopolskie
Opis nieruchomości
Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo TU
WYNAJEM OKAZJONALNY!
Polecam do wynajęcia apartament / mieszkanie o pow. 74 m2 jednopoziomowe na II piętrze w kamienicy w samym centrum miasta - leszczyński Rynek.
Mieszkanie jest w pełni umeblowane - meblami widocznymi na zdjęciach, ze sprzętem AGD, wyposażeniem kuchni (np. kubki, talerze, sztućce, talerze, garnki itp.), materace na łóżku, ręczniki, pościele itd. (...)
605 606...
605 606 126
65 529 28 74