dowolna

Mieszkania na sprzedaż Leszno - Oferty „sprzedam mieszkanie”

149 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

149 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

395 000 zł81,50 m² 4 846,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja. Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe w centrum Leszna na sprzedaż. Oferta na wyłączność. Na sprzedaż atrakcyjne, 3 pokojowe mieszkanie w Lesznie centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

319 000 zł29,49 m² 10 817,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania wykończonego pod klucz, składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

319 000 zł32,09 m² 9 940,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 000 zł30,89 m² 10 974,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 2-pokojowe Leszno

Leszno,wielkopolskie

378 525 zł51,50 m² 7 350 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dostępne od ręki mieszkanie dwupokojowe 51,50m2 na I piętrze w spokojnym miejscu-Lipnie 6km od Leszna. Mieszkanie znajduje się w dwupiętrowym budynku, w którym znajduje się 27.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 900 zł93,40 m² 5 566,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle z lokalami mieszkalnymi 93,40m2 z własnymi ogródkami, zlokalizowane jest w jednej z najpopularniejszych dzielnic Leszna - w Gronowie. Osiedle z utwardzonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 5-pokojowe Leszno

Leszno,wielkopolskie

564 900 zł97 m² 5 823,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne, dwukondygnacyjne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym, dużym ogródkiem 390m2 i nowoczesnym ogrzewaniem na pompę ciepła Kolejny etap nowoczesnych domów na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł62,70 m² 7 161,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, przestronne mieszkanie na wysokim parterze z balkonem, z którego jest wyjście na ogródek (dwa wejścia do mieszkania). Słoneczne mieszkanie o powierzchni 62,70m2 dzieli się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Leszno

Leszno,wielkopolskie

369 900 zł42,19 m² 8 767,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowo budowany kameralny budynek o nowoczesnej, dopracowanej architekturze powstaje na granicy Leszna i Święciechowy -ul. Warzywna. Komfortowa lokalizacja z szybkim dojazdem do centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 900 zł47,75 m² 7 997,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu atrakcyjne, niskoczynszowe mieszkania z balkonem w czteropiętrowym, nowo budowanym budynku z windą i garażami w dzielnicy Leszna -gronowie przy ul. Łowieckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł96,51 m² 5 377,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 310m2 w doskonałej lokalizacji w Wilkowicach na ul. Dębowej. Spokojne miejsce z wieloma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 900 zł28,40 m² 10 559,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję - nowoczesne, wyremontowane i w pełni umeblowane mieszkanie o wysokim standardzie, położone w sercu Leszna, przy ulicy Narutowicza. To dwupokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł62,86 m² 6 283,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 62,86 m , położone w samym centrum Leszna, przy ul. Dąbrowskiego doskonała lokalizacja w pobliżu sklepów, szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł71,40 m² 6 988,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Kupujący nie płaci prowizji-wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Serdecznie polecam przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone przy ul. Racławickiej.

Szczegóły ogłoszenia

143 000 zł37,95 m² 3 768,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1915

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji | Najniższa cena w mieście! | Zostały tylko 3 mieszkania! Na sprzedaż mieszkanie - kawalerka z potencjałem, znajdujące się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

173 000 zł37,50 m² 4 613,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji | Najniższa cena w mieście! | Zostały tylko 3 mieszkania! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe na I piętrze w bardzo ładnie odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

631 275 zł66,45 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

II etap nowej inwestycji w doskonałej lokalizacji! Zielona, spokojna część Leszna - Osiedle Lniane ul. Austriacka Osiedle Lniane, zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie, to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 990 zł39,20 m² 9 693,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł46 m² 9 108,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż zadbane i w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na parterze w jednej z najlepszych lokalizacji w Lesznie przy ul. Grunwaldzkiej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł48 m² 5 604,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2-pokojowe mieszkanie w korzystnej lokalizacji: blisko Galeria Starówka, rynek, tereny zielone i rekreacyjne. Posiada niezależny układ pomieszczeń. Standard wykończenia: okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Leszno

Leszno,wielkopolskie

285 900 zł32,34 m² 8 840,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Leszno,wielkopolskie

359 000 zł32,86 m² 10 925,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do obejrzenia wideoprezentacji tego mieszkania - w galerii. Chcesz kupić tę nieruchomość na kredyt? Skontaktuj się , pomogę w uzyskaniu finansowania. Zapraszam do kontaktu: dkn.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł53,50 m² 5 588,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,50 m , położone na czwartym piętrze w bloku przy ul. Bułgarskiej. Lokal składa się z: 3 pokoi kuchni łazienki osobnego wc korytarza Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł21,96 m² 13 615,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1898

Kawalerka na parterze z własnym ogródkiem w zrewitalizowanej kamienicy - ul. Wałowa 4/2 Oferujemy nowocześnie urządzone, po generalnym remoncie mieszkanie, w zrewitalizowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł63,16 m² 9 008,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie w nowoczesnym budynku z windą Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł68,69 m² 8 138,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle leszczynko II - Chociszewskiego 14 Lokal nr: 19 , powierzchnia 68,69 m2 Mieszkanie położone na trzecim piętrze składające się z przedpokoju, łazienki z wc, dwóch sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

384 912 zł38,88 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja w doskonałej lokalizacji! Zielona, spokojna część Leszna - Osiedle Lniane ul. Austriacka Osiedle Lniane, zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie, to inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł62,80 m² 7 149,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie w Lesznie na ulicy Zamenhofa, usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 500 zł60 m² 9 491,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 680 zł48,30 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecamy atrakcyjne, niskoczynszowe mieszkania o wysokim standardzie deweloperskim w doskonałej lokalizacji Leszna, blisko lasu! Jest to I etap budowy Osiedla Ostoi Przylesie. W pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł90,75 m² 9 884,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Apartament premium w centrum miasta | ul. Skarbowa | 90,75 m | miejsce w garażu | gotowy do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 90,75 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł57,91 m² 7 408,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z zadaszonym tarasem i własnym pomieszczeniem gospodarczym I piętro, leszczyńskich 34 Cena: 489.000 zł Powierzchnia: 53,88 m + pomieszczenie gospodarcze 4,03 m + taras.

Szczegóły ogłoszenia

792 360 zł88,04 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przestrzeń, wysokość, design Leszno Nie każde mieszkanie kupuje się tylko po to, aby w nim zamieszkać. Są takie, które wybiera się dla przestrzeni, klimatu, proporcji i emocji, jakie.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł67,10 m² 5 499,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Szukasz swojej własnej, przytulnej i funkcjonalnej przestrzeni? To właśnie tutaj! Położone w świetnej okolicy - w Lesznie na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 935 zł48,55 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Osiedle przy ul. Jana Ostroroga, polecamy Państwu mieszkania na nowoczesnym, atrakcyjnym osiedlu, zlokalizowane w samym centrum miasta, blok 5-.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł69 m² 5 202,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Zależy Ci na wygodnym mieszkaniu w dobrej lokalizacji - Zapraszam Leszno ul: włodarczaka. Parter bez balkonu blok czterokondygnacyjnego. Mieszkanie ma 4 pokoje, kuchnia, wc, łazienka oraz dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 000 zł67,77 m² 8 041,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Osiedle leszczynko II - Chociszewskiego 14 Lokal nr: 9 , powierzchnia 68,69 m2 Mieszkanie położone na piętrze składające się z przedpokoju, łazienki z wc, dwóch sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł71,78 m² 3 747,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjny trzypokojowy lokal mieszkalny w Lesznie przy ulicy Leszczyńskich z przynależną do mieszkania piwnicą. Na powierzchnię 71,78 m2 składają się: pokój pokój pokój kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł40,70 m² 8 820,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe mieszkanie po kapitalnym remoncie - idealne dla najbardziej wymagających! Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie zlokalizowane w Lesznie, przy ul. gen. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł86,60 m² 4 722,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie na sprzedaż klimatyczne 3 pokoje w centrum miasta, 86,60 m Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o łącznej powierzchni 86,60 m (w tym piwnica oraz strych),.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł47 m² 6 595,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 4. piętrze w bloku na osiedlu Ogrody w Leszno. Lokal składa się z: trzech niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł78 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 78 m2, położone w klimatycznej kamienicy przy ul. Narutowicza w centrum Leszna. To propozycja dla osób, które cenią styl,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł47,40 m² 7 151,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 47,4 m , położone na II piętrze w zadbanym bloku przy ul. Sułkowskiego w Lesznie. Lokal pierwotnie składał się.