Dom

Lipowa, Leszczynko, Leszno, wielkopolskie

  • 1 150 000 zł
  • 323 m²
  • 3 560,37 zł/m²

Zdjęcie

Ewa Pietrzak

Skontaktuj się

Dom

Lipowa, Leszczynko, Leszno, wielkopolskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

1 150 000 zł

323 m²

3 560,37 zł/m²

Dom

Zaktualizowane: 12 maja 2026

1 150 000 zł 323 m² 3 560,37 zł/m²

Rodzaj domu:
kamienica
Liczba pokoi:
11
Powierzchnia działki:
517 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Rok budowy:
1960

Rodzaj domu:

kamienica

Liczba pokoi:

11

Powierzchnia działki:

517 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Rok budowy:

1960

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 150 000 zł (3 560,37 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: marzec 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 323 m² (246 m² powierzchni użytkowej), 11 pokoi, 3 łazienki; stan: dobry
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1960
  •   materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: papa
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 517 m²
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: własne
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (5 miejsc parkingowych)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo TU

Oferta dostępna tylko u nas!
- wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający!

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży kamienicy z dużym potencjałem, która może zapewnić stały dochód Kupującemu.
Wybudowana około 1960 r, położona w atrakcyjnej lokalizacji w Lesznie ul Lipowa.
Kamienica o pow. całkowitej 323 m2, położona na działce o pow. 517 m2. (...)

Agent

Ewa Pietrzak

601 855...

601 855 565

65 529 28 74

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Ewa Pietrzak

601 855...

601 855 565

65 529 28 74

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl