dowolna

Domy z tarasem Leszno - Lista ogłoszeń najmu i sprzedaży

55 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

55 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

987 000 zł194 m² 5 087,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Okazja. Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w Lesznie Gronowo, ul. Gronowska. Oferta na wyłączność. Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjny dom położony w Lesznie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł212 m² 11 787,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę - luksusowy, funkcjonalny dom z pięknym, dużym i starannie utrzymanym ogrodem, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł77,67 m² 7 068,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:370 m²

Przestronny, parterowy bliźniak usytuowany na dużej działce o powierzchni 370 m , położony w spokojnej okolicy, blisko lasu, a jednocześnie w bliskiej odległości do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 685 000 zł188,65 m² 8 931,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 205 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący dla cztero-osobowej rodziny na dużej działce w miejscowości Leszno, przy głównej drodze dojazdowej do Warszawy. Dom wybudowany był 2002r "dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 389 000 zł144,19 m² 9 633,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:935 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Szukasz funkcjonalnej i pięknie zaaranżowanej przestrzeni w domu wolnostojącym? Trafiłeś/aś idealnie! Przedstawiamy ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł98,32 m² 5 888,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Polecam atrakcyjne bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym ogródkiem 280m2 na ul.Stasia Tarkowskiego w Gronowie. Całkowita powierzchnia lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 600 000 zł160 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:371 m²

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Dom położony na prestiżowym osiedlu Leśna Osada w Lesznie. Idealne miejsce by wykorzystać sąsiedztwo terenów leśnych i ścieżek.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł249 m² 3 935,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:56 m²

Dom wolnostojący, gotowy do wprowadzenia, leszno, podwale. Wgn Poznań Krauthofera ma przyjemność zaoferować do sprzedaży 3-kondygnacyjny dom wolnostojący w spokojnej części Leszna. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

1 187 600 zł210 m² 5 655,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 438 m²

Oferujemy Państwu dom wolnostojący w Lesznie w dzielnicy Zatorze, położony na dużej działce o powierzchni 1 438 m2. Powierzchnia użytkowa - 210 m2. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł189,21 m² 5 544,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:135 m²

Kamienica po rewitalizacji, w sercu Leszna Leszczyńskich 34 Trzy niezależne lokale | Dwa tarasy | Potencjał inwestycyjny: 90 000 zł rocznie Cena: 1 150 000 zł W samym sercu Leszna, tam gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 900 zł97 m² 6 184,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Atrakcyjne, dwukondygnacyjne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym, dużym ogródkiem 440m2 i nowoczesnym ogrzewaniem na pompę ciepła. Kolejny etap nowoczesnych domów na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł308 m² 4 058,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż + piękny + zadbany + przestronny + wolnostojący dom o powierzchni 308m2 (powierzchnia użytkowa 286m2), wybudowany na działce o powierzchni 1500 m2 Zaletą tego.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł291 m² 3 058,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:893 m²

Na sprzedaż willa z 1910r dwoma lokalami mieszkalnymi usytuowana w centrum Leszna. Na powierzchnią 291m2 składa się - piwnica o pow 28,64m2 - lokal mieszkalny na parterze o pow 94,68m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 900 zł93,40 m² 5 566,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę kolejnych domów szeregowych w Gronowie przy narożniku ulic Kresowej i Kolbego Domy znajdują się w trzecim rzędzie od ulicy Kolbego Na uboczu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł250 m² 4 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nieruchomość gruntowa o pow. 650 m2, zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, wolnostojącym, dwukondygnacyjnym, o pow. użytkowej ok. 250 m2. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł90,26 m² 6 304,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Polecam atrakcyjne bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym ogródkiem 230m2 na ul.Stasia Tarkowskiego w Gronowie. Całkowita powierzchnia lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 000 zł119,44 m² 5 936,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:298 m²

Prezentujemy nową ofertę na rynku! Budynek dwulokalowy na nowym osiedlu przy Krzyckiego na Zatorzu Budynek jest w trakcie budowy - będzie gotowy na koniec 2026 Lokal będzie składał się.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł98,32 m² 5 888,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:270 m²

Lokale mieszkalne z działką w domu jednorodzinnym dwulokalowym. Powierzchnia całkowita lokalu 98,32m2, działka-ok 270m2 Standard wykończenia: ściany: zagruntowane, gładź gipsowa Podłogi:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł98,22 m² 5 487,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Standard wykończenia: ściany: zagruntowane, gładź gipsowa; podłogi: wylewka; okna: pcv; ogrzewanie: pompa ciepła,na całym parterze oraz w łazience ogrzewanie podłogowe w pozostałych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 000 zł80,29 m² 5 417,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom typu czworak o powierzchni ok. 80 m , położony w spokojnej i zielonej lokalizacji Leszna na granicy z Henrykowem. Zaledwie 3 km od centrum Leszna.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł278 m² 1 978,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:307 m²

Przedstawiam zabytkową kamienicę w centrum miasta Leszno, ul. Kościelna. Nieruchomość idealnie nadaje się na cele inwestycyjne, dzięki dużemu metrażowi oraz ilości pomieszczeń. - mieszkanie -.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł186,90 m² 4 681,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:672 m²

Nowa niższa cena! Dom w spokojnej okolicy na Zatorzu w Lesznie - Karola Szymanowskiego Oferujemy na sprzedaż 6-cio pokojowy, ocieplony dom leżący na działce o powierzchni 672 m . Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

549 000 zł98,22 m² 5 589,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 200m2 w doskonałej lokalizacji w Gronowie. Spokojne miejsce z wieloma dogodnościami i blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł98,32 m² 5 888,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Nowa inwestycja - ul. Stasia Tarkowskiego, leszno (gronowo) Na sprzedaż atrakcyjny lokal mieszkalny o powierzchni rzeczywistej 90,26 m (pow. użytkowa 87,26 m ) z przynależną działką.