dowolna

Mieszkania w bloku Leszno - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

91 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

91 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rejtana

Leszno,wielkopolskie

155 000 zł63 m² 2 460,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

brak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dowbora-Muśnickiego

Leszno,wielkopolskie

140 000 zł43 m² 3 248,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Polecam mieszkanie 2-pokojowe (niski czynsz 328zł) położone przy ul.Muśnickiego w bloku z cegły. Mieszkanie usytuowane jest na IV p. Posiada balkon i przynależną mu piwnicę. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prochownia

Prochownia,Leszno

900 zł39 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-> świeże, po remoncie generalnym, czyste 2-pokojowe mieszkanie z balkonem -> 4 piętro, jasne mieszkanie z oknami wychodzącymi na zachód-południe -> dla 3 studentów / studentek ->.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 17 Stycznia

Przylesie,Leszno

189 000 zł67 m² 2 820,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie jasne, na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku po termomodernizacji. Składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki, wc i przynależnej piwnicy. Na podłogach płytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dożynkowa

Leszno,wielkopolskie

225 000 zł88 m² 2 556,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Komfortowe - ciekawy układ pomieszczeń obniżka ceny! Oferujemy Państwu duże przestronne mieszkanie w dogodnej lokalizacji w Lesznie ul. Dożynkowa. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Leszno,wielkopolskie

129 000 zł46 m² 2 866,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w bloku po termomodernizacji ul. Zwycięstwa. Na powierzchnie ok 46m2 składają się 3 pokoje (7, 9, 15 m2), kuchnia 6,5 m2, łazienka 3,4 m2, przedpokój 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Leszno

Leszno,wielkopolskie

78 000 zł32 m² 2 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 32,5 m2 w Lesznie. Mieszkanie znajduje się na parterze. Składa się z 1 pokoju z wyjściem na balkon, oddzielnej kuchni i łazienki. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wieniawa

Leszno,wielkopolskie

1 300 zł65 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie częściowo wyposażone.Preferowana rodzina z dziećmi.Dostępne od zaraz. W łazience wanna z jacuzzi, nowe okna z roletami na pilota, nowa kuchnia, wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Przylesie,Leszno

175 000 zł54 m² 3 216,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na II piętrze o powierzchni 54, 6m2 na osiedlu Zamenhofa w Lesznie, mieszkanie bardzo słoneczne z ocieploną od zewnątrz ścianą łączącą duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Leszno

Wieniawa,Leszno

1 300 zł65 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W łazience wanna z jacuzzi, nowe okna z roletami na pilota, nowa kuchnia (lodówka, piekarnik), dwa balkony. Mieszkanie remontowane było dwa lata temu. Bardzo przyjazdne osiedle dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Leszno,wielkopolskie

210 000 zł72 m² 2 957,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ciekawa oferta - cena do negocjacji! Polecamy na sprzedaż duże przestronne mieszkanie w bloku w Lesznie - ul. Zamenhofa. Parter + balkon! Mieszkanie po przebudowie. Na powierzchnie 72 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 17 Stycznia

Przylesie,Leszno

1 100 zł53 m² 0,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie. Dostęp do telewizji kablowej. Cena wraz z mediami 1100 zl. Kaucja niska do uzgodnienia. W przypadku wynajmu mieszkania na okres minimum roku możliwość zabrania mebli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wieniawa

Leszno,wielkopolskie

229 000 zł74 m² 3 094,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ciekawa oferta - cena podlega negocjacji! Oferujemy na sprzedaż duże mieszkanie na osiedlu Wieniawa w bloku z cegły 3 piętro. Na powierzchnie 75 m2 składają się: 4 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Leszno

Leszno,mazowieckie

140 000 zł47 m² 2 978 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie stanowi odrębną nieruchomość lokalową / posiada Księgę Wieczystą/ w kamienicy "wspólnotowej" z lat 60-tych. Do mieszkania przynależą: piwnica, miejsce postojowe na samochód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wieniawa

Leszno,wielkopolskie

215 000 zł76 m² 2 828,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Oferujemy na sprzedaż duże, przestronne mieszkanie,na prestiżowym osiedlu Wieniawa. Mieszkanie na 3 pietrze o powierzchni 76,4 m2, składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czechosłowacka

Przyjaźni,Leszno

1 200 zł60 m² 19,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, toalety, przedpokoju oraz oddzielonego kącika biurowego. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie, świeżo wymalowane, umeblowane. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prochownia

Leszno,wielkopolskie

900 zł42 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

opłaty : czynsz na rzecz spółdzielni mieszkaniowej 350 zł + wynajem 550 zł +media według zużycia. Przy podpisywaniu umowy jest pobierana kaucja w wysokości 1500 zł , która zostaje zwrócona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Leszno

100 000 zł33 m² 3 067,48 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na parterze do małego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tuwima

Leszno,mazowieckie

50 000 zł53 m² 943,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Udział w tbs, w bloku położonym najbliżej lasu, z dala od trasy do Sochaczewa. W mieszkaniu zostawiam drewniane szafki w kuchni widoczne na zdjęciu, szafa w korytarzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Leszno

Leszno,wielkopolskie

227 000 zł56 m² 4 053,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie własnościowe o powierzchni użytkowej 56 m2 wraz garażem. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz przynależnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Leszno,wielkopolskie

210 000 zł71 m² 2 957,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ułańska

Leszno,wielkopolskie

153 000 zł52 m² 2 942,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta nie aktualna - sprzedane! polecamy na sprzedaż mieszkanie W bloku Z cegły. NA powierzchnie 52, 4 M2 składają się: 3 pokoje, łazienka Z wc oraz kuchnia. Standard wykończenia :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Przylesie,Leszno

240 000 zł71 m² 3 389,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie,przebudowane,3 pokoje,kuchnia,łazienka z wc,pokój dzienny duży w kształcie litery L.Słoneczne,1 okno od strony południowej,pozostałe z zachodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Billewiczówny

Gronowo,Leszno

900 zł32 m² 28,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od 1 wrzesnia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czechosłowacka

Przyjaźni,Leszno

180 000 zł60 m² 2 975,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

powierzchnia mieszkania: 60,5 m2 wykaz pomieszczeń: pokój dzienny - 20,9 m2 pokój dziecięcy - 10,7 m2 sypialnia - 8,90 m2 kuchnia - 7,50 m2 łazienka - 2,57 m2 wc - 0,92 m2 przedpokój - 9,01 m2 biuro -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Parkowa

Leszno,wielkopolskie

1 100 zł47 m² 23,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę studentom mieszkanie W centrum leszna! mieszkanie W pełni wyposażone - 3 pokoje (2- jednoosobowe, 1-dwuosobowy) internet, tv. 15-min do pwsz, wsh. Cena: 1100 pln + opłaty (gaz, energia)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rejtana

Przylesie,Leszno

160 000 zł55 m² 2 888,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie na 1-pietrze,3 pokoje,lazienka,przedpokoj,kuchnia,balkon.W cenie mieszkania zabudowa kuchenna z barkiem,szafa Komandor w przedpokoju,czesciowo umeblowane {do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opalińskich

Śródmieście,Leszno

417 zł56 m² 7,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do zaoferowania pokój jedno lub dwu osobowy cena dwu osobowego pokoju to 417 zł a jedno 650. W czynsz wliczone jest ogrzewanie i woda, jedyne opłaty to prąd i gaz. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Leszno

175 000 zł60 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na III piętrze ( mieszkanie środkowe),słoneczne, okna wychodzą na wschód-zachód - 3 pokojowe- 10m2,12m2,18m2, -kuchnia w zabudowie i sprzęt agd, -przedpokój na 2 szafy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Leszno,wielkopolskie

175 000 zł60 m² 2 916 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie posiada nowe okna, podwójne drzwi zewnętrzne (z ociepleniem i obiciem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niemiecka

Przyjaźni,Leszno

168 000 zł54 m² 3 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ciekawe mieszkanie w docieplonym bloku przy ul. Niemieckiej. Układ: 3 pokoje, kuchnia, łazienka z prysznicem,wc. Nowe okna pcv,drzwi, podłogi panele i płytki. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Przyjaźni,Leszno

140 000 zł53 m² 2 641,51 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

spółdzielcze własnościowe mieszkanie, więcej informacji na telefon  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Leszno,wielkopolskie

129 000 zł48 m² 2 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3.pokojowe mieszkanie (48m2) położone w Lesznie ulica sienkiewicza; do centrum ok 300m. Budynek zadbany, ocieplony, nowa elewacja. Przed blokiem znajduje się parking dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tuwima

Leszno,mazowieckie

129 000 zł44 m² 2 931,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie jest w zasobach tbs Ostoja w Lesznie koło Błonia, na 3 piętrze, 44m2, 2 pokoje, kuchnia umeblowana, łazienka + wc, balkon, parking. Na podłogach w pokojach i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prochownia

Śródmieście,Leszno

100 000 zł29 m² 3 448,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Po remoncie, wymieniona okna, drzwi wejściowe, w cenie mieszkania jest szafa komandor,stół barowy oraz kuchnia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle Józefa Sułkowskiego

Leszno,wielkopolskie

135 000 zł53 m² 2 547,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie trzypokojowe na III piętrze o pow.53m2. Łazienka i wc osobno, po remoncie, wyłożone płytkami w odcieniu beżu, wymieniony grzejnik na drabinkę. Balkon również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Gronowo,Leszno

138 000 zł38 m² 3 631,58 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy ładne mieszkanie dwupokojowe na Osiedlu Gronowo, na 1-szym piętrze. Powierzchnia 38 m2, mieszkanie składa się z: łazienki +wc, pokoju z aneksem kuchennym i sypialni. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Leszno,wielkopolskie

168 000 zł56 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie na Os.Zamenhofa, pow. 55m2, na I piętrze, bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu centrum handlowe, banki, szkoła. Mieszkanie ładne, zadbane, na ścianach gładź gipsowa, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jeziorkowskiej

Gronowo,Leszno

199 000 zł74 m² 2 689,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż duże, przestronne mieszkanie w bloku z cegły w Lesznie w dzielnicy Gronowo. 4 pokoje + kuchnia + łazienka+ wc. W mieszkaniu okna plastikowe, parapety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prochownia

Leszno,wielkopolskie

124 000 zł48 m² 2 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w bloku na 2 piętrze w Lesznie ul. Prochownia. Okna drewniane, w pokojach panele, ściany tapety. Mieszkanie do drobnego remontu. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Józefa

Leszno,wielkopolskie

124 000 zł34 m² 3 647,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34m2, zlokalizowane na I pietrze w bloku przy ul. Sułkowskiego. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij