dowolna

Mieszkania w centrum Leszno - Oferty sprzedaży i najmu

103 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

103 ogłoszenia

382 000 zł55,70 m² 6 858,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego, przestronnego, klimatyzowanego mieszkania, które urzeka swoją wyjątkowością. Mieszkanie to jest idealnym rozwiązaniem dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

858 610 zł90,38 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa roszarnia - to Twoje miejsce na mapie Leszna! Nowoczesna architektura w doskonałej lokalizacji - apartamenty szyte na miarę! Inwestycja przy ul. Irlandzkiej to 4 kondygnacyjny obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł103 m² 4 077,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy w centrum miasta, z balkonem. Oferujemy do sprzedaży przestronny lokal mieszkalny położony w ścisłym centrum Leszna. Mieszkanie doskonale sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł39 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w centrum Leszna, okolice ul. Muśnickiego, po generalnym remoncie powierzchnia - około 39 m2 media: prąd, woda, kanalizacja, gaz, cena: 1.500 zł miesięcznie plus.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

345 289 zł32,27 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal jednopokojowy o pow 32,63m2 usytuowany na drugim pietrze w nowo powstającym obiekcie Apartamenty Centro. Jest to nowoczesny projekt, łączący w sobie doskonałą lokalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 640 zł43,40 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecamy atrakcyjne, niskoczynszowe mieszkania o wysokim standardzie deweloperskim w doskonałej lokalizacji Leszna, blisko lasu! Jest to I etap budowy Osiedla Ostoi Przylesie. W pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

271 172 zł27,12 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu nową dostępną inwestycję w ścisłym centrum Leszna przy placu Metziga Odrestaurowana kamienica obejmuje 13 niewielkich mieszkań na trzech kondygnacjach Mieszkania są.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł31,32 m² 9 418,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Zamieszkaj w miejscu, do którego chce się wracać - Gronowo, z dużym balkonem Wyobraź sobie poranek z kubkiem kawy na własnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 500 zł60 m² 9 491,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja w doskonałej lokalizacji! Zielona, spokojna część Leszna - Osiedle Lniane ul. Austriacka Osiedle Lniane, zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie, to inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

434 532 zł44,34 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

II etap nowej inwestycji w doskonałej lokalizacji! Zielona, spokojna część Leszna - Osiedle Lniane, ul. Austriacka Osiedle Lniane, zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie, to.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł60,09 m² 6 323,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu tylko U nas! Mieszkanie o pow. 60,09 m2 przy ul Narutowicza w Lesznie, w centrum miasta. - wynagrodzenie doradcy pokrywa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Kawalerka z garażem Leszno

Leszno,wielkopolskie

241 900 zł25,20 m² 9 599,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowo budowany kameralny budynek o nowoczesnej, dopracowanej architekturze powstaje na granicy Leszna i Święciechowy -ul. Warzywna. Komfortowa lokalizacja z szybkim dojazdem do centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 665 zł47,49 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 47,49 m | 1. piętro | klimatyzacja | gotowe do zamieszkania | bez pcc | Leszno Na sprzedaż nowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 47,49 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł58,44 m² 7 340,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z garderobą i słonecznym tarasem II piętro, leszczyńskich 34 Cena: 489 000 zł Powierzchnia: 58,44 m + taras Zachodnie słońce na Twoim tarasie. Cisza, przestrzeń, światło.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 966 zł44,34 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

II etap nowej inwestycji w doskonałej lokalizacji! Zielona, spokojna część Leszna - Osiedle Lniane ul. Austriacka Osiedle Lniane, zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie, to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 135 zł72,33 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł67,09 m² 8 719,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z 2019 roku, położone w cenionej i spokojnej dzielnicy Leszno - Gronowo, przy ulicy Chocimskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł60,09 m² 29,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu tylko U nas! Mieszkanie o pow. 60,09 m2 przy ul Narutowicza w Lesznie, w centrum miasta. Najem okazjonalny! Polecam do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

384 912 zł38,88 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł62,70 m² 6 060,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej - Leszno, ul. Szybowników | Bezczynszowe Oferuję na sprzedaż lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł45,34 m² 5 072,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w centrum Leszna - ul. Wolności Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 45,34 m , położone na pierwszym piętrze stylowej kamienicy w samym centrum Leszna, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł120,81 m² 5 752,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestronne, bezczynszowe mieszkanie z garażem dwustanowiskowym i 3 balkonami - gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 80,71 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł33,30 m² 7 807,81 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie usytuowane w bloku przy ulicy Zwycięstwa w Lesznie. Mieszkanie z trwająca umowa najmu. Zakup dla inwestora. Na powierzchnię 33,30m2 składają się: pokój kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł126,43 m² 4 310,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 4-pokojowe Leszno, ul. Niepodległości Oferuję na sprzedaż duże i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 126,43 m położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł71,07 m² 8 428,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Komfortowe, bardzo słoneczne, przytulne mieszkanie o pow. 71,07 m2 na sprzedaż! - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający! Polecamy ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł90,26 m² 6 304,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Polecam atrakcyjne bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym ogródkiem 230m2 na ul.Stasia Tarkowskiego w Gronowie. Całkowita powierzchnia lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł71,07 m² 8 428,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowy, nowoczesny lokal mieszkalny o powierzchni 71,07 m , położony na II piętrze budynku wielorodzinnego w samym centrum miasta. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 348 zł54,64 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Leszno ul.Ostroroga polecamy państwu mieszkania na nowoczesnym atrakcyjnym osiedlu Nowe Ogrody, zlokalizowane w samym centrum miasta, blok, 5-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 334 940 zł140,52 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Leszno,wielkopolskie

460 000 zł60 m² 7 666 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Dwukondygnacyjne, nowoczesne , przestronne mieszkanie o powierzchni 61m2, z balkonem, dwiema łazienkami, położone w centrum Leszna. Idealne dla par, rodziny 2+1 lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

285 180 zł27,16 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalny apartament o powierzchni 27,16 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji Nowe Młyny w ścisłym centrum miasta Leszna. Lokal znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł65,10 m² 6 129,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Centrum Leszna powierzchnia: 65,1 m2 media: prąd, woda, gaz, ogrzewanie gazowe, kanalizacja, telefon, internet, tv kablowa cena: 399.000 zł opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł48,40 m² 8 863,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po remoncie- leszno, ul. Prochownia Szukasz miejsca, do którego możesz wejść i od razu poczuć się jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 024 zł38,88 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie - Osiedle Lniane, leszno Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,88 m , zlokalizowane na nowoczesnym i cenionym Osiedlu Lnianym w Lesznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe Leszno

Leszno,wielkopolskie

450 264 zł61,68 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie |2. piętro | 3 pokoje | balkon 3,3 m | Leszno / Święciechowa | bez pcc Szukasz większego mieszkania, które możesz urządzić po swojemu ? Zdjęcia to przykład wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł78 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 78 m2, położone w klimatycznej kamienicy przy ul. Narutowicza w centrum Leszna. To propozycja dla osób, które cenią styl,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł48,39 m² 8 038,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferuję na sprzedaż Mieszkanie w Lesznie - centrum. Lokal mieszkalny o pow: 48,39m2 cena 379 000tyś. Garaż 25,58m2 z bramą na pilota, cena 85 000zł Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł98,22 m² 5 589,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 200m2 w doskonałej lokalizacji w Gronowie. Spokojne miejsce z wieloma dogodnościami i blisko.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł26 m² 11 153,85 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży kawalerkę - nowy rynek, centrum miasta. Oferta inwestycyjna - trwająca umowa najmu. Przytulna kawalerka w nowej kamienicy, zlokalizowana w samym centrum miasta (nowy.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł55,20 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu tylko U nas! Mieszkanie o pow. 55,20 m2 przy ul Jana Ostroroga w Lesznie. - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający. Polecam ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

3 080 zł44 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Oferujemy Państwu do wynajęcia luksusowe mieszkania, apartamenty na terenie kompleksu lofty na pompach. Mieszkania wykończone będą.