dowolna

Mieszkania w centrum Leszno - Oferty sprzedaży i najmu

103 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

103 ogłoszenia

590 000 zł195,10 m² 3 024,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1890

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający! Polecam ofertę sprzedaży wyjątkowego, 5 - pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł77,67 m² 7 068,37 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestronny, parterowy bliźniak usytuowany na dużej działce o powierzchni 370 m , położony w spokojnej okolicy, blisko lasu, a jednocześnie w bliskiej odległości do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Leszno,wielkopolskie

460 000 zł56,10 m² 8 199 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż wygodne mieszkanie o powierzchni całkowitej 55m2. Cena sprzedaży wynosi 460000 zł. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku wybudowanym w 1995r z cegły. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 543 zł41,57 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal dwupokojowy o pow 41,57m2 usytuowany na drugim pietrze w nowo powstającym obiekcie Apartamenty Centro. Jest to nowoczesny projekt, łączący w sobie doskonałą lokalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

480 000 zł54,76 m² 8 765,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie w Lesznie koło Błonia, bardzo ładna i spokojna okolica blisko Warszawy. Do budynku w którym znajduje się mieszkanie przynależy zamknięty plac zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł49,40 m² 7 064,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w sercu miasta - ul. Grunwaldzka Szukasz miejsca, do którego wprowadzisz się bez stresu i dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł78,60 m² 7 620,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Nietuzinkowe mieszkanie | 2-poziomowe | 4 pokoje | centrum - ul. Niepodległości Marzysz o mieszkaniu dwupoziomowym z wyraźnie wydzieloną.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł62,80 m² 5 716,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone w samym sercu Leszna. Lokal znajduje się w świetnie skomunikowanej części miasta - wszędzie blisko: sklepy, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w super lokalizacji, leszno Wojska Polskiego. Mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

727 000 zł211 m² 3 445,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowa okazja! Dwa mieszkania w centrum Leszna - 211 m2 za 729 000 zł! Szukasz przestronnego, elegancko urządzonego mieszkania w centrum Leszna? A może myślisz o inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60,70 m² 6 573,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie o powierzchni 60,7 m2, znajdujące się na II piętrze bloku mieszkalnego, przy ul. Bułgarskiej w Lesznie. Zestawienie pomieszczeń : ~ przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł46,40 m² 8 081,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone na trzecim piętrze zadbanego bloku w Lesznie, w rejonie ulicy bliskiej centrum. Mieszkanie znajduje się na popularnym.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł21,96 m² 13 615,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1898

Kawalerka na parterze z własnym ogródkiem w zrewitalizowanej kamienicy - ul. Wałowa 4/2 Oferujemy nowocześnie urządzone, po generalnym remoncie mieszkanie, w zrewitalizowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł127,52 m² 5 089,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy - ul. Jagiellońska, leszno Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł30,04 m² 8 322,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta inwestycyjna - kawalerka z trwającą umową najmu Lokalizacja: centrum Leszna Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30,04 m , zlokalizowana w samym sercu Leszna. Mieszkanie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł45,80 m² 5 655,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,8m2 położone w centrum Leszna przy ulicy Prochownia. Lokal znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł90,75 m² 9 884,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Apartament premium w centrum miasta | ul. Skarbowa | 90,75 m | miejsce w garażu | gotowy do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 90,75 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł69 m² 5 202,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Zależy Ci na wygodnym mieszkaniu w dobrej lokalizacji - Zapraszam Leszno ul: włodarczaka. Parter bez balkonu blok czterokondygnacyjnego. Mieszkanie ma 4 pokoje, kuchnia, wc, łazienka oraz dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł63,16 m² 9 008,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie w nowoczesnym budynku z windą Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

260 775 zł27,45 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalny apartament o powierzchni 27,45 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji Nowe Młyny w ścisłym centrum miasta Leszna. Lokal znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 935 zł48,55 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Osiedle przy ul. Jana Ostroroga, polecamy Państwu mieszkania na nowoczesnym, atrakcyjnym osiedlu, zlokalizowane w samym centrum miasta, blok 5-.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Leszno

Leszno,wielkopolskie

285 900 zł32 m² 8 840,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowo budowany kameralny budynek o nowoczesnej, dopracowanej architekturze powstaje na granicy Leszna i Święciechowy -ul. Warzywna. Komfortowa lokalizacja z szybkim dojazdem do centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chociszewskiego

Leszczynko,Leszno

439 000 zł44 m² 10 068,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dostępna tylko u nas! Polecam komfortowe, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 43,6 m , położone na parterze budynku z 2023 roku, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, pl. Jana Metziga

Śródmieście,Leszno

1 800 zł25 m² 71,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowocześnie wykończone, niskoczynszowe mieszkanie w nowo odrestaurowanej kamienicy z windą w samym centrum Leszna przy pl.Metziga. Mieszkanie klimatyzowane, bardzo przytulne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpitalna

Przylesie,Leszno

527 510 zł49 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecamy atrakcyjne, niskoczynszowe, klimatyzowane mieszkania o wysokim standardzie deweloperskim w doskonałej lokalizacji Leszna, blisko lasu! Jest to I etap budowy Osiedla Ostoi Przylesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpitalna

Przylesie,Leszno

437 760 zł46 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecamy atrakcyjne, niskoczynszowe mieszkania o wysokim standardzie deweloperskim w doskonałej lokalizacji Leszna, blisko lasu! Jest to I etap budowy Osiedla Ostoi Przylesie. W pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Leszno,wielkopolskie

429 000 zł46 m² 9 265,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Pañstwu na sprzedaż nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 46,3 m , położone na 1. piętrze, w doskonałej lokalizacji w Centrum Leszna. Lokal przeszedł kapitalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Irlandzka

Przylesie,Leszno

858 610 zł90 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa roszarnia - to Twoje miejsce na mapie Leszna! Nowoczesna architektura w doskonałej lokalizacji - apartamenty szyte na miarę! Inwestycja przy ul. Irlandzkiej to 4 kondygnacyjny obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Austriacka

Przylesie,Leszno

624 630 zł66 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

II etap nowej inwestycji w doskonałej lokalizacji! Zielona, spokojna część Leszna - Osiedle Lniane ul. Austriacka Osiedle Lniane, zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 17 Stycznia

Przylesie,Leszno

399 000 zł66 m² 6 045,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe 3 pokoje z balkonem i klimatyzacją cena do negocjacji! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 66 m2. Cena sprzedaży wynosi 399,000 zł. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Szpitalna

Przylesie,Leszno

282 240 zł25 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łowiecka

Gronowo,Leszno

381 900 zł48 m² 7 997,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu atrakcyjne, niskoczynszowe mieszkania z balkonem w czteropiętrowym, nowo budowanym budynku z windą i garażami w dzielnicy Leszna -gronowie przy ul. Łowieckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Austriacka

Przylesie,Leszno

569 500 zł60 m² 9 491,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja w doskonałej lokalizacji! Zielona, spokojna część Leszna - Osiedle Lniane ul. Austriacka Osiedle Lniane, zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie, to inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Poplińskiego

Leszczynko,Leszno

469 000 zł61 m² 7 688,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne -jasne -dwupoziomowe cena do negocjacji! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 61 m2. Cena sprzedaży wynosi 469,000 zł. Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Myśliwska

Gronowo,Leszno

549 000 zł98 m² 5 589,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 200m2 w doskonałej lokalizacji w Gronowie. Spokojne miejsce z wieloma dogodnościami i blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Antoniny,Leszno

460 000 zł55 m² 8 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie Parter z balkonem Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 55 m2. Cena sprzedaży wynosi 470,000 zł. Mieszkanie znajduje się w bloku z cegły z 1995r., na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Irlandzka

Przylesie,Leszno

1 067 895 zł112 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Austriacka

Przylesie,Leszno

384 912 zł39 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Austriacka

Przylesie,Leszno

434 532 zł44 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rejtana,Leszno

382 000 zł56 m² 6 821,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Słoneczne Z dużym balkonem - blisko lasu cena do negocjacji! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 56 m2. Cena sprzedaży wynosi 382,000 zł. Mieszkanie znajduje się w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Austriacka

Przylesie,Leszno

438 966 zł44 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij