dowolna

Mieszkania w centrum Leszno - Oferty sprzedaży i najmu

96 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

96 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kresowa

Gronowo,Leszno

519 900 zł93 m² 5 566,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle z lokalami mieszkalnymi 93,40m2 z własnymi ogródkami, zlokalizowane jest w jednej z najpopularniejszych dzielnic Leszna - w Gronowie. Osiedle z utwardzonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Irlandzka

Przylesie,Leszno

858 610 zł90 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa roszarnia - to Twoje miejsce na mapie Leszna! Nowoczesna architektura w doskonałej lokalizacji - apartamenty szyte na miarę! Inwestycja przy ul. Irlandzkiej to 4 kondygnacyjny obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpitalna

Przylesie,Leszno

436 800 zł46 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecamy atrakcyjne, niskoczynszowe mieszkania o wysokim standardzie deweloperskim w doskonałej lokalizacji Leszna, blisko lasu, na monitorowanym Osiedlu Ostoja Przylesie. W pierwszym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Leszno

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Parterowe - wysoki standard - super lokalizacja Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 47 m2. Mieszkanie znajduje się w bloku z cegły z 1970r., na parterze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Tarkowskiego

Gronowo,Leszno

569 000 zł90 m² 6 304,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Polecam atrakcyjne bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym ogródkiem 230m2 na ul.Stasia Tarkowskiego w Gronowie. Całkowita powierzchnia lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Austriacka

Przylesie,Leszno

381 024 zł39 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja w doskonałej lokalizacji! Zielona, spokojna część Leszna - Osiedle Lniane ul. Austriacka Osiedle Lniane, zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie, to inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, pl. Jana Metziga

Śródmieście,Leszno

1 900 zł25 m² 75,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowocześnie wykończone, niskoczynszowe mieszkanie w nowo odrestaurowanej kamienicy z windą w samym centrum Leszna przy pl.Metziga. Mieszkanie klimatyzowane, bardzo przytulne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Józefa Sułkowskiego

Leszno,wielkopolskie

265 000 zł32 m² 8 179,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie w Lesznie na ulicy Sułkowskiego. Powierzchnia: 32,4 m2; liczba pokoi: 2; piętro: 3 (blok 4-piętrowy); czynsz: 541 / 1 osoba Standard wykończenia: ściany -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grottgera

Zatorze,Leszno

569 000 zł98 m² 5 803,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 220m2 w doskonałej lokalizacji na Zatorzu. Spokojne miejsce z wieloma dogodnościami i blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpitalna

Przylesie,Leszno

416 640 zł43 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecamy atrakcyjne, niskoczynszowe mieszkania o wysokim standardzie deweloperskim w doskonałej lokalizacji Leszna, blisko lasu! Jest to I etap budowy Osiedla Ostoi Przylesie. W pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Irlandzka

Przylesie,Leszno

1 334 940 zł141 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Leszno

381 900 zł39 m² 9 742,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję - nowoczesne, wyremontowane mieszkanie o wysokim standardzie, położone w sercu Leszna, przy ulicy Narutowicza. To dwupokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Austriacka

Przylesie,Leszno

631 275 zł66 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

II etap nowej inwestycji w doskonałej lokalizacji! Zielona, spokojna część Leszna - Osiedle Lniane ul. Austriacka Osiedle Lniane, zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostroroga

Leszno,wielkopolskie

469 000 zł68 m² 6 948,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Oferujemy Państwu na sprzedaż eleganckie, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 67,5 m , usytuowane w solidnym budynku z cegły w jednej z najbardziej wygodnych części Leszno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Antoniny,Leszno

1 750 zł74 m² 23,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 74 m2. Mieszkanie znajduje się w bloku z cegły z 1982r., na 1 piętrze. Mieszkanie jest jednopoziomowe, ilość pokoi 3, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przylesie,Leszno

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Słoneczne - balkon - wysoki standard cena do negocjacji! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 56 m2. Cena sprzedaży wynosi 399,000 zł. Mieszkanie znajduje się w bloku z płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Austriacka

Przylesie,Leszno

434 532 zł44 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

II etap nowej inwestycji w doskonałej lokalizacji! Zielona, spokojna część Leszna - Osiedle Lniane, ul. Austriacka Osiedle Lniane, zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ogrody

Leszno,wielkopolskie

449 000 zł58 m² 7 714,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe, stylowo urządzone mieszkanie, o powierzchni 58,2 m , położone na 2 (ostatnim) piętrze, w kameralnym budynku z cegły, z 1988 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpitalna

Przylesie,Leszno

463 680 zł48 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ogrody

Leszno,wielkopolskie

749 000 zł60 m² 12 510,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe, bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone w nowoczesnym budynku z 2020 roku przy ul. Ogrody 48 w Lesznie jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dębowa

Zatorze,Leszno

519 000 zł97 m² 5 377,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 310m2 w doskonałej lokalizacji w Wilkowicach na ul. Dębowej. Spokojne miejsce z wieloma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Irlandzka

Przylesie,Leszno

687 135 zł72 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Leszno

1 900 zł55 m² 34,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Pierwsze piętro - balkon - garaż Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 55 m2. Mieszkanie znajduje się w bloku z cegły z 1975r., na 1 piętrze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Leszno,wielkopolskie

449 000 zł56 m² 8 017,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja! Szukasz mieszkania, które możesz w prosty sposób dopasować do własnych potrzeb? Na ul. Ogrody 5 w Lesznie czeka 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rejtana

Przylesie,Leszno

497 000 zł73 m² 6 808,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, przestronne mieszkanie na czwartym piętrze z dużym balkonem. Jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,00m2 dzieli się na: - salon - 19,88m2 - pokój - 13,31m2 - pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poplińskiego

Leszczynko,Leszno

379 000 zł44 m² 8 613,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie w centrum-idealne dla singla, seniora okazja! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 44 m2. Cena sprzedaży wynosi 379,000 zł. Mieszkanie znajduje się w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Austriacka

Przylesie,Leszno

434 532 zł44 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Irlandzka

Przylesie,Leszno

1 067 895 zł112 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Leszno

1 600 zł33 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Sułkowskiego 2 piętro Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 33 m2. Mieszkanie znajduje się w bloku z płyty z 1970r., na 2 piętrze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Leszno

1 800 zł53 m² 34,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Polecamy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 52,40 m2, na parterze kamienicy w Lesznie przy ul. Przemysłowej Mieszkanie świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Leszno

399 000 zł53 m² 7 585,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Polecamy o powierzchni 52,40 m2, na parterze kamienicy w Lesznie przy ul. Przemysłowej - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niepodległości

Antoniny,Leszno

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Balkon,winda,m.postojowe Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 34 m2. Mieszkanie znajduje się w nowym budownictwie z 2022r., na 3 piętrze. Mieszkanie jest jednopoziomowe, ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Leszno

1 800 zł56 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Polecamy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 56 m2, na I piętrze kamieniczki w Lesznie przy ul. Niepodległości Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rejtana

Przylesie,Leszno

455 000 zł63 m² 7 256,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, przestronne mieszkanie na wysokim parterze z balkonem, z którego jest wyjście na ogródek (dwa wejścia do mieszkania). Słoneczne mieszkanie o powierzchni 62,70m2 dzieli się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpitalna

Przylesie,Leszno

437 760 zł46 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepodległości

Śródmieście,Leszno

320 000 zł52 m² 6 106,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu - rezerwacja - tylko U nas! Mieszkanie o pow. 52,40 m2 przy ul Niepodległości w Lesznie. - wynagrodzenie doradcy pokrywa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Irlandzka

Przylesie,Leszno

858 610 zł90 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andrzejewskiego

Leszno,wielkopolskie

350 000 zł54 m² 6 529,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1943

Oferujemy Państwu 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Lesznie przy ulicy Andrzejewskiego, usytuowane na 2 piętrze kamienicy. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ostroroga

Leszno,wielkopolskie

479 000 zł67 m² 7 149,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie w sercu Leszna marzenie o wygodzie i stylu! Odkryj perłę przy ul. Ostroroga idealnie położone mieszkanie na 3. i 4. piętrze, tuż obok szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Leszno

Leszno,wielkopolskie

449 000 zł86 m² 5 234,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowobudowane kameralne osiedle w Wilkowicach na ul.Mórkowskiej (kilka kilometrów od Leszna i Lipna) Inwestycja obejmuje 5 domów w zabudowie czterorodzinnej. Każdy lokal mieszkalny.