dowolna

Mieszkania z prawem własności Leszno - Lista ofert

139 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

139 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

395 000 zł81,50 m² 4 846,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja. Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe w centrum Leszna na sprzedaż. Oferta na wyłączność. Na sprzedaż atrakcyjne, 3 pokojowe mieszkanie w Lesznie centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Leszno

Leszno,wielkopolskie

378 525 zł51,50 m² 7 350 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dostępne od ręki mieszkanie dwupokojowe 51,50m2 na I piętrze w spokojnym miejscu-Lipnie 6km od Leszna. Mieszkanie znajduje się w dwupiętrowym budynku, w którym znajduje się 27.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 900 zł93,40 m² 5 566,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle z lokalami mieszkalnymi 93,40m2 z własnymi ogródkami, zlokalizowane jest w jednej z najpopularniejszych dzielnic Leszna - w Gronowie. Osiedle z utwardzonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 5-pokojowe Leszno

Leszno,wielkopolskie

564 900 zł97 m² 5 823,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne, dwukondygnacyjne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym, dużym ogródkiem 390m2 i nowoczesnym ogrzewaniem na pompę ciepła Kolejny etap nowoczesnych domów na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

379 990 zł39,20 m² 9 693,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję - nowoczesne, wyremontowane i w pełni umeblowane mieszkanie o wysokim standardzie, położone w sercu Leszna, przy ulicy Narutowicza. To dwupokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Leszno

Leszno,wielkopolskie

369 900 zł42,19 m² 8 767,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowo budowany kameralny budynek o nowoczesnej, dopracowanej architekturze powstaje na granicy Leszna i Święciechowy -ul. Warzywna. Komfortowa lokalizacja z szybkim dojazdem do centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 900 zł47,75 m² 7 997,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu atrakcyjne, niskoczynszowe mieszkania z balkonem w czteropiętrowym, nowo budowanym budynku z windą i garażami w dzielnicy Leszna -gronowie przy ul. Łowieckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł96,51 m² 5 377,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 310m2 w doskonałej lokalizacji w Wilkowicach na ul. Dębowej. Spokojne miejsce z wieloma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 900 zł28,40 m² 10 559,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł62,86 m² 6 283,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 62,86 m , położone w samym centrum Leszna, przy ul. Dąbrowskiego doskonała lokalizacja w pobliżu sklepów, szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł71,40 m² 6 988,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Kupujący nie płaci prowizji-wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Serdecznie polecam przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone przy ul. Racławickiej.

Szczegóły ogłoszenia

143 000 zł37,95 m² 3 768,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1915

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji | Najniższa cena w mieście! | Zostały tylko 3 mieszkania! Na sprzedaż mieszkanie - kawalerka z potencjałem, znajdujące się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

173 000 zł37,50 m² 4 613,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji | Najniższa cena w mieście! | Zostały tylko 3 mieszkania! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe na I piętrze w bardzo ładnie odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł46 m² 9 108,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż zadbane i w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na parterze w jednej z najlepszych lokalizacji w Lesznie przy ul. Grunwaldzkiej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

339 000 zł47,40 m² 7 151,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 47,4 m , położone na II piętrze w zadbanym bloku przy ul. Sułkowskiego w Lesznie. Lokal pierwotnie składał się.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł48 m² 5 604,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2-pokojowe mieszkanie w korzystnej lokalizacji: blisko Galeria Starówka, rynek, tereny zielone i rekreacyjne. Posiada niezależny układ pomieszczeń. Standard wykończenia: okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Leszno

Leszno,wielkopolskie

285 900 zł32,34 m² 8 840,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Leszno,wielkopolskie

359 000 zł32,86 m² 10 925,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do obejrzenia wideoprezentacji tego mieszkania - w galerii. Chcesz kupić tę nieruchomość na kredyt? Skontaktuj się , pomogę w uzyskaniu finansowania. Zapraszam do kontaktu: dkn.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł53,50 m² 5 588,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,50 m , położone na czwartym piętrze w bloku przy ul. Bułgarskiej. Lokal składa się z: 3 pokoi kuchni łazienki osobnego wc korytarza Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 680 zł48,30 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecamy atrakcyjne, niskoczynszowe mieszkania o wysokim standardzie deweloperskim w doskonałej lokalizacji Leszna, blisko lasu! Jest to I etap budowy Osiedla Ostoi Przylesie. W pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł57,91 m² 7 408,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z zadaszonym tarasem i własnym pomieszczeniem gospodarczym I piętro, leszczyńskich 34 Cena: 489.000 zł Powierzchnia: 53,88 m + pomieszczenie gospodarcze 4,03 m + taras.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

792 360 zł88,04 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przestrzeń, wysokość, design Leszno Nie każde mieszkanie kupuje się tylko po to, aby w nim zamieszkać. Są takie, które wybiera się dla przestrzeni, klimatu, proporcji i emocji, jakie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 000 zł67,77 m² 8 041,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Osiedle leszczynko II - Chociszewskiego 14 Lokal nr: 9 , powierzchnia 68,69 m2 Mieszkanie położone na piętrze składające się z przedpokoju, łazienki z wc, dwóch sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł71,78 m² 3 747,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjny trzypokojowy lokal mieszkalny w Lesznie przy ulicy Leszczyńskich z przynależną do mieszkania piwnicą. Na powierzchnię 71,78 m2 składają się: pokój pokój pokój kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł40,70 m² 8 820,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe mieszkanie po kapitalnym remoncie - idealne dla najbardziej wymagających! Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie zlokalizowane w Lesznie, przy ul. gen. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł86,60 m² 4 722,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie na sprzedaż klimatyczne 3 pokoje w centrum miasta, 86,60 m Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o łącznej powierzchni 86,60 m (w tym piwnica oraz strych),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 000 zł64,22 m² 8 377,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Osiedle leszczynko II - Chociszewskiego 14 Lokal nr: 20 , powierzchnia 64,22 m2 Mieszkanie położone na czwartympiętrze składające się z przedpokoju, łazienki z wc, dwóch sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 024 zł38,88 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Mieszkanie Osiedle Lniane ul Austriacka - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający! Oferta zwolniona z 2 % podatku pcc Osiedle Lniane,.

Szczegóły ogłoszenia

274 000 zł61,40 m² 4 462,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o metrażu 61,5 m przy ulicy Słowiańskiej 53a Lokal składa się z przedpokoju, korytarza, 2 pokoi, kuchni oraz łazienki. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

382 000 zł47,75 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Proponujemy Państwu do sprzedaży nowe, niskoczynszowe mieszkania z balkonem, w budynku wielorodzinnym, z windą i garażami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Leszno,mazowieckie

582 000 zł74,50 m² 7 812,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w otulinie natury w gminie Leszno Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji zlokalizowanej w gminie Leszno. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł42,40 m² 6 839,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka po remoncie - parter, kamienica, bezczynszowe, ul. Niepodleglości Na sprzedaż przytulna kawalerka zlokalizowana na parterze w kamienicy idealna zarówno do zamieszkania, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

382 000 zł56 m² 6 821,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Przestronne I funkcjonalne mieszkanie W korzystnej lokalizacji na Osiedlu Rejtana, z łatwym dostępem do pełnej infrastruktury usługowo-handlowej, placówek oświatowych, terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł80,90 m² 3 807,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy przy historycznej Bramie Kościańskiej, ul. Narutowicza. Na sprzedaż - położone na parterze kamienicy w wyjątkowej lokalizacji - tuż przy historycznej Bramie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 597 zł48,69 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dla biura Przedstawiamy Państwu ósmy (przedostatni z całej inwestycji) blok, powstający na ulubionym osiedlu - ostroroga Blok będzie oferował: 24 mieszkania 12 garaży 18 komórek lokatorskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

631 275 zł66,45 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

II etap nowej inwestycji w doskonałej lokalizacji! Zielona, spokojna część Leszna - Osiedle Lniane ul. Austriacka Osiedle Lniane, zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie, to.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł59,50 m² 7 378,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie, znajdujące się w świetnej lokalizacji - w centrum Leszna - na ul. Sułkowskiego Mieszkanie posiada wiele zalet: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 800 zł45,50 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecamy atrakcyjne, niskoczynszowe mieszkania o wysokim standardzie deweloperskim w doskonałej lokalizacji Leszna, blisko lasu, na monitorowanym Osiedlu Ostoja Przylesie. W pierwszym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł64,60 m² 7 585,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle leszczynko II - chociszewskiego 16 Lokal nr: 9 , powierzchnia 64,60 m2 Mieszkanie położone na piętrze składające się z przedpokoju, łazienki z wc, dwóch sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł64,22 m² 8 097,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle leszczynko II - Chociszewskiego 16 Lokal nr: 24 , powierzchnia 64,22 m2 Mieszkanie położone na trzecim piętrze składające się z przedpokoju, łazienki z wc, dwóch sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

350 000 zł42 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 42 m | parter | południowa ekspozycja | klimatyzacja | bez pcc | Leszno, na sprzedaż nowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 42 m . Położone na parterze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij