dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Leszno Zatorze

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

376 000 zł96,20 m² 3 908,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:441 m²

Rezerwacja do 30.05.2026. Okazja. Na sprzedaż parter domu z niezależnym wejściem samodzielny lokal mieszkalny z założoną księgą wieczystą i przynależnym gruntem w Lesznie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł96,51 m² 5 377,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 310m2 w doskonałej lokalizacji w Wilkowicach na ul. Dębowej. Spokojne miejsce z wieloma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł77,67 m² 7 068,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:370 m²

Przestronny, parterowy bliźniak usytuowany na dużej działce o powierzchni 370 m , położony w spokojnej okolicy, blisko lasu, a jednocześnie w bliskiej odległości do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia część piętra w domu wolnostojącym. Oferowana nieruchomość znajduje się na Zatorzu przy ul. Okrzei. Najem okazjonalny! Na powierzchnię około 60 m2 składają się: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

1 187 600 zł210 m² 5 655,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 438 m²

Oferujemy Państwu dom wolnostojący w Lesznie w dzielnicy Zatorze, położony na dużej działce o powierzchni 1 438 m2. Powierzchnia użytkowa - 210 m2. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł264 m² 4 469,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:746 m²

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Dom, piękna stara willa z lat 30-tych ubiegłego stulecia, na działce o pow. 746m2. Idealne miejsce by wykorzystać je do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 000 zł119,44 m² 5 936,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:298 m²

Prezentujemy nową ofertę na rynku! Budynek dwulokalowy na nowym osiedlu przy Krzyckiego na Zatorzu Budynek jest w trakcie budowy - będzie gotowy na koniec 2026 Lokal będzie składał się.

Szczegóły ogłoszenia

7,02 zł/m²111,16 m² 780 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal użytkowy o pow. łącznej 111,16 m2 usytuowany przy ul. Kilińskiego 2D w Lesznie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

125 zł/m²12 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy położony na parterze budynku użyteczności publicznej w Lesznie. Lokal składa się z jednego dobrze doświetlonego pomieszczenia o powierzchni około 12 m2. Przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł98,04 m² 5 803,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 220m2 w doskonałej lokalizacji na Zatorzu. Spokojne miejsce z wieloma dogodnościami i blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 966 zł44,34 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu mieszkanie osiedle lniane Osiedle Lniane, zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie, to inwestycja składająca się z 160.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł186,90 m² 4 681,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:672 m²

Nowa niższa cena! Dom w spokojnej okolicy na Zatorzu w Lesznie - Karola Szymanowskiego Oferujemy na sprzedaż 6-cio pokojowy, ocieplony dom leżący na działce o powierzchni 672 m . Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł96,51 m² 5 377,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł98,33 m² 5 786,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej - Leszno, zatorze. Wysoki standard deweloperski | Idealne dla rodzin | Spokojna okolica Na sprzedaż oferujemy nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej położone.

Szczegóły ogłoszenia

396 900 zł1 890 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana o powierzchni 1890 m2 położona w Wilkowicach. Doskonała lokalizacja! Wilkowice- sypialnia Leszna z pełnym zapleczem handlowo-usługowym. Bardzo dobry i szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł110 m² 6 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:989 m²

- wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Polecam przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni 110 m przy ul. Mikołaja Reja w dzielnicy Zatorze, położony na działce 989 m z.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł94 m² 9 244,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 94 m , położona w Lesznie przy ul. Ruszczyca 15 (działka nr 273/8), stanowiąca lokal w zabudowie bliźniaczej z udziałem w gruncie.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł62,70 m² 6 060,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej - Leszno, ul. Szybowników | Bezczynszowe Oferuję na sprzedaż lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł6 816 m² 366,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający! Okazja! Super położona działka przemysłowo - usługowa. Polecamy do sprzedaży nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł79,75 m² 3 874,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z własnym ogrodem i garażem w Lesznie, w dzielnicy Zatorze przy ulicy Święciechowskiej. Powierzchnia użytkowa lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

869 000 zł94 m² 9 244,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:434 m²

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 94 m , położona w Lesznie przy ul. Ruszczyca 15 (działka nr 273/8), stanowiąca lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł100 m² 7 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Stylowy apartament 100 m dzielnica Zatorze w Lesznie - jedyny taki w okolicy! Mamy przyjemność zaoferować Państwu duży, dwukondygnacyjny apartament o metrażu 100 m na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł77,67 m² 7 068,37 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł181,82 m² 6 594,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:667 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż zadbany dom jednorodzinny, wolnostojący, położony w jednej z najbardziej cenionych części Leszna Zatorze, w cichej i spokojnej okolicy, idealnej dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł93,81 m² 6 065,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł98,22 m² 5 793,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Oferujemy Państwu nowe domy w zabudowie bliźniaczej przy ul. Grottgera, stan deweloperski. Oferta dotyczy domu o pow. użytkowej 94,57 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł646,74 m² 2 087,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 313 m²

Zespół budynków biurowo-usługowo-handlowy z częścią magazynową w Lesznie Powierzchnia użytkowa: 469,44 m2 powierzchnia działki 1313 m2 media: prąd, woda, kanalizacja, gaz cena: 1.350.000.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Święciechowska

Zatorze,Leszno

720 000 zł136 m² 5 294,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:441 m²

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Tylko u nas, oferta na wyłączność! Atrakcyjny dom, w zabudowie szeregowej zlokalizowany w spokojnej okolicy dzielnicy Zatorze. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dębowa

Zatorze,Leszno

519 000 zł97 m² 5 377,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grottgera

Zatorze,Leszno

569 000 zł98 m² 5 803,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Rondo Wilkowice

Zatorze,Leszno

396 900 zł1 890 m² 210 zł/m²

 

 

 

Zatorze,Leszno

690 000 zł128 m² 5 390,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający Polecamy do sprzedaży dom środkowy o pow. wraz z garażem 128 m2, w Lesznie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dębowa

Zatorze,Leszno

519 000 zł97 m² 5 377,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grottgera

Zatorze,Leszno

569 000 zł98 m² 5 803,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grottgera

Zatorze,Leszno

569 000 zł94 m² 6 065,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Zatorze,Leszno

3 000 zł83 m² 36,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem mieszkanie (całe piętro domu jednorodzinnego) o powierzchni 83 m2, znajdujący się w świetnej lokalizacji, na Zatorzu w Lesznie. Mieszkanie w 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Święciechowska

Zatorze,Leszno

439 000 zł76 m² 5 776,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

Nowo budowane kameralne osiedle domów dwukondygnacyjnych w Wilkowicach, pomiędzy ul. Szkolną a Święciechowską (kilka kilometrów od Leszna i Lipna) Inwestycja obejmuje 3 domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dębowa

Zatorze,Leszno

519 000 zł97 m² 5 377,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grottgera

Zatorze,Leszno

569 000 zł98 m² 5 803,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grottgera

Zatorze,Leszno

569 000 zł98 m² 5 803,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²