dowolna

Domy z tarasem Leszno - Lista ogłoszeń najmu i sprzedaży

49 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

49 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kasztelańska

Gronowo,Leszno

699 000 zł96 m² 7 281,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:229 m²

Dom - Leszno - Gronowo Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z własnym ogródkiem, położony w dzielnicy Gronowo, miasto Leszno. Przestronny 3-pokojowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,wielkopolskie

550 000 zł97 m² 5 670,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:476 m²

Atrakcyjne, dwukondygnacyjne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym ogródkiem 476m2 i nowoczesnym ogrzewaniem na pompę ciepła Kolejny etap nowoczesnych domów na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Myśliwska

Gronowo,Leszno

539 000 zł98 m² 5 487,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 200m2 w doskonałej lokalizacji w Gronowie. Spokojne miejsce z wieloma dogodnościami i blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grottgera

Zatorze,Leszno

549 000 zł94 m² 5 862,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 300m2 w doskonałej lokalizacji na Zatorzu. Spokojne miejsce i blisko do centrum. Całkowita powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,wielkopolskie

449 000 zł86 m² 5 234,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

Nowobudowane kameralne osiedle w Wilkowicach na ul.Mórkowskiej (kilka kilometrów od Leszna i Lipna) Inwestycja obejmuje 5 domów w zabudowie czterorodzinnej. Każdy lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Leszno

Leszno,wielkopolskie

999 000 zł94 m² 10 669,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość wykończoną w podwyższonym standardzie o dużym potencjale inwestycyjnym. Idealną do prowadzenia działalności gospodarczej, ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,wielkopolskie

550 000 zł97 m² 5 670,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:476 m²

Atrakcyjne, dwukondygnacyjne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym, dużym ogródkiem 476m2 i nowoczesnym ogrzewaniem na pompę ciepła. Kolejny etap nowoczesnych domów na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,wielkopolskie

429 000 zł86 m² 5 001,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Leszno

Leszczynko,Leszno

1 690 000 zł539 m² 3 134,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 276 m²

Wolnostojący komfortowy dom parterowy z użytkowym poddaszem o pow. 516,30 m2 na dużej działce o pow. 1.276 m2 z garażem dwustanowiskowym w Lesznie. Nieruchomość jest usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Leszno

Gronowo,Leszno

799 000 zł85 m² 9 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękny i zadbany dom szeregowy znajdujący się na narożnikowej działce, na zamkniętym osiedlu w Gronowie, w Lesznie. Powierzchnia domu : 85 m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Myśliwska

Gronowo,Leszno

529 000 zł99 m² 5 366,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowe lokale mieszkalne w zabudowie szeregowej z własnym ogrodem, w Lesznie / Gronowo ul. Myśliwska Kupujący nie płaci podatku - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający! Brak podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,wielkopolskie

1 690 000 zł539 m² 3 134,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 276 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grottgera

Leszno,wielkopolskie

569 000 zł98 m² 5 793,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Oferujemy Państwu nowe domy w zabudowie bliźniaczej przy ul. Grottgera , stan deweloperski. Oferta dotyczy domu o pow. użytkowej 94,57 m2 (pow. rzeczywista 98,22 m2) na działce o pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Gronowo,Leszno

529 000 zł83 m² 6 364,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Lokal mieszkalny w budynku jednorodzinnym, dwulokalowym. - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający. Bez podatku pcc (od czynności cywilnoprawnej) Mamy przyjemność przedstawić Państwu Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Myśliwska

Gronowo,Leszno

599 000 zł115 m² 5 193,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 230m2 w doskonałej lokalizacji w Gronowie. Spokojne miejsce z wieloma dogodnościami i blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Myśliwska

Gronowo,Leszno

529 000 zł98 m² 5 385,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grottgera

Zatorze,Leszno

559 000 zł94 m² 5 958,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 320m2 w doskonałej lokalizacji na Zatorzu. Spokojne miejsce z wieloma dogodnościami i blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ruszczyca

Leszno,wielkopolskie

559 000 zł91 m² 6 161,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Oferujemy Państwu nowe domy w zabudowie bliźniaczej przy ul.Ruszczyca (okolica Grottgera) , stan deweloperski, w trakcie budowy. Oferta dotyczy domu o pow. użytkowej 90,73 m2 (pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,wielkopolskie

469 000 zł86 m² 5 467,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Usługowa

Leszno,wielkopolskie

499 000 zł94 m² 5 319,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Przestronne, funkcjonalne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 310m2 w Wilkowicach na ul. Usługowej. Spokojne miejsce z szybkim dojazdem do Leszna. Dom będzie oddany do użytku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,wielkopolskie

550 000 zł97 m² 5 670,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:476 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Leszno

Leszno,wielkopolskie

3 400 zł153 m² 22,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Rezerwacja. Dom jakich mało, dom z duszą. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu, domu w Lesznie. Osiedle Unii Europejskiej to bardzo atrakcyjna część miasta, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zachodnia

Leszno,wielkopolskie

549 900 zł90 m² 6 110 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przestronny bliźniak 90m2 dużym ogródkiem na działce 450m2 w spokojnym miejscu Wilkowic na ul. Zachodniej Bliźniak już oddany do użytku. Powróciła do sprzedaży prawa strona. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Myśliwska

Gronowo,Leszno

629 000 zł115 m² 5 453,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:440 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 440m2 w doskonałej lokalizacji w Gronowie. Spokojne miejsce z wieloma dogodnościami i blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,wielkopolskie

459 000 zł86 m² 5 350,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:234 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,wielkopolskie

449 000 zł86 m² 5 234,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,wielkopolskie

1 299 000 zł601 m² 2 161,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowa niższa cena Nieruchomość zabudowana wolnostojącym budynkiem mieszkalnym o pow. użytkowej 217 m2 oraz odrębnym budynkiem przemysłowym o pow. użytkowej 384 m2 na działce o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szybowników

Zatorze,Leszno

520 000 zł168 m² 3 087,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:409 m²

Rezerwacja Dom 5-pokojowy w zabudowie bliźniaczej o pow. 168,40 m2 (pow. użytkowa 102,80 m2) z działką o pow. 409 m2 położony w Lesznie - dzielnica Zatorze ul.Szybowników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,wielkopolskie

449 000 zł86 m² 5 234,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grottgera

Zatorze,Leszno

549 000 zł94 m² 5 862,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Leszno

Grzybowo,Leszno

870 000 zł91 m² 9 533,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:190 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż Przepiękny komfortowy dom w zabudowie szeregowej, z ogródkiem - znajdujący się w kameralnej a zarazem prestiżowej dzielnicy Leszna - Grzybowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Leszno

Leszno,wielkopolskie

1 299 000 zł500 m² 2 598 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący z dwoma niezależnymi mieszkaniami oraz zakład produkcyjno -usługowy Nieruchomość znajduje się w Lesznie- na Zaciszu. Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Leszno

Zatorze,Leszno

999 000 zł94 m² 10 669,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Maltańska

Leszno,wielkopolskie

1 478 000 zł321 m² 4 601,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 093 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie wolnostojącej z ogromnym potencjałem, zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Leszna, przy ul. Maltańskiej. Powierzchnia domu: 321,17 m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Leszno

Gronowo,Leszno

529 000 zł98 m² 5 385,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy państwu na sprzedaż nową inwestycję - ekonomiczne i praktyczne domy w zabudowie szeregowej, znajdujące się w lesznie w dzielnicy gronowo. Domy o powierzchni 98,22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Leszno

Gronowo,Leszno

799 000 zł85 m² 9 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Leszno

Podwale,Leszno

1 299 000 zł500 m² 2 598 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kowalskiego

Gronowo,Leszno

799 000 zł185 m² 4 318,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:645 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronny dom Z klimatycznym ogrodem, znajdujący się w lesznie, w dzielnicy gronowo. Dom w pełni wyposażony i gotowy do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Leszno

Grzybowo,Leszno

870 000 zł91 m² 9 533,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:190 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,wielkopolskie

550 000 zł97 m² 5 670,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:476 m²

Szczegóły ogłoszenia