dowolna

Mieszkania wyremontowane Leszno - Oferty sprzedaży i wynajmu

36 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

36 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 17 Stycznia

Przylesie,Leszno

399 000 zł66 m² 6 045,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe 3 pokoje z balkonem i klimatyzacją cena do negocjacji! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 66 m2. Cena sprzedaży wynosi 399,000 zł. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Antoniny,Leszno

460 000 zł55 m² 8 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie Parter z balkonem Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 55 m2. Cena sprzedaży wynosi 470,000 zł. Mieszkanie znajduje się w bloku z cegły z 1995r., na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Leszno

299 900 zł28 m² 10 559,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję - nowoczesne, wyremontowane i w pełni umeblowane mieszkanie o wysokim standardzie, położone w sercu Leszna, przy ulicy Narutowicza. To dwupokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ogrody

Ogrody,Leszno

2 000 zł56 m² 35,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu najem okazjonalny polecamy do wynajęcia mieszkanie Z miejscem postojowym - Osiedle Nowe Ogrody! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Leszno

381 900 zł39 m² 9 742,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję - nowoczesne, wyremontowane mieszkanie o wysokim standardzie, położone w sercu Leszna, przy ulicy Narutowicza. To dwupokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Antoniny,Leszno

1 750 zł74 m² 23,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 74 m2. Mieszkanie znajduje się w bloku z cegły z 1982r., na 1 piętrze. Mieszkanie jest jednopoziomowe, ilość pokoi 3, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przylesie,Leszno

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Słoneczne - balkon - wysoki standard cena do negocjacji! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 56 m2. Cena sprzedaży wynosi 399,000 zł. Mieszkanie znajduje się w bloku z płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ogrody

Leszno,wielkopolskie

449 000 zł58 m² 7 714,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe, stylowo urządzone mieszkanie, o powierzchni 58,2 m , położone na 2 (ostatnim) piętrze, w kameralnym budynku z cegły, z 1988 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Leszno,wielkopolskie

312 000 zł43 m² 7 303,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja! Gotowiec, w którym się zakochasz 42,7 m po remoncie z widokiem na zieleń! Szukasz idealnego "startu", bezpiecznej przystani dla rodziny, a może pewnej inwestycji, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Leszno

1 900 zł55 m² 34,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Pierwsze piętro - balkon - garaż Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 55 m2. Mieszkanie znajduje się w bloku z cegły z 1975r., na 1 piętrze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rejtana

Przylesie,Leszno

497 000 zł73 m² 6 808,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, przestronne mieszkanie na czwartym piętrze z dużym balkonem. Jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,00m2 dzieli się na: - salon - 19,88m2 - pokój - 13,31m2 - pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Leszno

1 800 zł53 m² 34,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Polecamy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 52,40 m2, na parterze kamienicy w Lesznie przy ul. Przemysłowej Mieszkanie świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Leszno

399 000 zł53 m² 7 585,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Polecamy o powierzchni 52,40 m2, na parterze kamienicy w Lesznie przy ul. Przemysłowej - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Śródmieście,Leszno

549 999 zł55 m² 9 999,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Oferta dostępna tylko u nas! Kupujący nie płaci prowizji-wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Polecam ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w starannie odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rejtana

Przylesie,Leszno

455 000 zł63 m² 7 256,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, przestronne mieszkanie na wysokim parterze z balkonem, z którego jest wyjście na ogródek (dwa wejścia do mieszkania). Słoneczne mieszkanie o powierzchni 62,70m2 dzieli się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ostroroga

Leszno,wielkopolskie

479 000 zł67 m² 7 149,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie w sercu Leszna marzenie o wygodzie i stylu! Odkryj perłę przy ul. Ostroroga idealnie położone mieszkanie na 3. i 4. piętrze, tuż obok szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Leszno

299 900 zł28 m² 10 559,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Leszno

300 zł28 m² 10,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Leszno

281 999 zł28 m² 9 929,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Śródmieście,Leszno

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w super lokalizacji, leszno Wojska Polskiego. Mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sikorskiego

Śródmieście,Leszno

1 300 zł25 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Polecamy do wynajęcia małe, przytulne, umeblowane mieszkanie, w bloku przy ul.Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rejtana

Przylesie,Leszno

499 000 zł73 m² 6 835,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, przestronne mieszkanie na czwartym piętrze z dużym balkonem. Jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,00m2 dzieli się na bardzo przestronny salon z aneksem kuchennym, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamenhofa

Przylesie,Leszno

416 000 zł49 m² 8 438,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu - rezerwacja - Parterowe, słoneczne, w sąsiedztwie lasu, przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie o pow. 46,70 m2 + piwnica pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zwycięstwa

Nowe Miasto,Leszno

1 150 zł23 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Leszno, ul. Zwycięstwa 16. Kawalerka o powierzchni 23 mkw, położona na I piętrze. Mieszkanie po remoncie, umeblowane i wyposażone. Najem 1.150 zł, dodatkowo płatne opłaty do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rejtana

Przylesie,Leszno

489 000 zł63 m² 7 799,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, pl. Jana Metziga

Śródmieście,Leszno

149 000 zł31 m² 4 806,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż mieszkanie w odnowionej kamienicy w centrum Leszna - Plac Metziga 7. Idealne jako zakup inwestycyjny pod wynajem - wysoka stopa zwrotu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Leszno

281 999 zł28 m² 9 929,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamenhofa

Przylesie,Leszno

449 000 zł63 m² 7 149,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie w Lesznie na ulicy Zamenhofa, usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zwycięstwa

Śródmieście,Leszno

380 000 zł57 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, na sprzedaż oferujemy mieszkanie położone przy ul. Zwycięstwa, ok. 15 minut spacerem od rynku, w okolicy park, żłobek, przedszkola, szkoły. Do większych sklepów 5 minut drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prochownia

Śródmieście,Leszno

1 500 zł46 m² 32,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Polecamy do wynajęcia piękne, częściowo umeblowane mieszkanie 2-pokojowe z balkonem o pow. 45,60 m2 na I piętrze, w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rejtana

Przylesie,Leszno

497 000 zł63 m² 7 926,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Leszno

Rejtana,Leszno

1 400 zł26 m² 53,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu - rezerwacja - Polecamy do wynajęcia mieszkanie os.Rejtana w bloku z windą Bardzo ładne mieszkanie 1- pokojowe / kawalerka o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Leszno

381 900 zł39 m² 9 742,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamenhofa

Przylesie,Leszno

449 000 zł63 m² 7 149,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Leszno

281 999 zł28 m² 9 929,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Leszno,wielkopolskie

1 400 zł44 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowoczesne mieszkanie po remoncie-wolne od zaraz! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 44 m2. Mieszkanie znajduje się w bloku z cegły z 1970r., na 2 piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowe Miasto,Leszno

305 000 zł46 m² 6 630,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nowa cena - Z balkonem - super lokalizacja cena do negocjacji! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 46 m2. Cena sprzedaży wynosi 305,000 zł. Mieszkanie znajduje się w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leszczyńskich

Śródmieście,Leszno

2 100 zł74 m² 28,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Ścisłe centrum Leszna - polecamy Państwu do wynajęcia apartament / mieszkanie o pow. 74 m2 dwupoziomowe, zlokalizowane na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Nowe Miasto,Leszno

1 600 zł54 m² 29,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam 3 pokojowe mieszkanie na III piętrze z balkonem w Lesznie na ul. Grunwaldzkiej. Jasne, przytulne, odnowione mieszkanie o powierzchni 54m2 składa się z: -pokoju dziennego - 17,00m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Rynek

Śródmieście,Leszno

359 000 zł59 m² 6 099,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu - rezerwacja - Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający! Polecam ofertę sprzedaży wyjątkowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dożynkowa

Leszczynko,Leszno

2 000 zł63 m² 31,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu - rezerwacja - do wynajęcia mieszkanie W wysokim standardzie Oferta dostępna tylko u nas! Mieszkanie dostępne od 1 stycznia, 2026 r.