dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Leszno - Lista ofert

88 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

88 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 800 zł55,80 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Przestronne I funkcjonalne mieszkanie W korzystnej lokalizacji na Osiedlu Rejtana, z łatwym dostępem do pełnej infrastruktury usługowo-handlowej, placówek oświatowych, terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Leszno

Leszno,wielkopolskie

378 525 zł51,50 m² 7 350 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dostępne od ręki mieszkanie dwupokojowe 51,50m2 na I piętrze w spokojnym miejscu-Lipnie 6km od Leszna. Mieszkanie znajduje się w dwupiętrowym budynku, w którym znajduje się 27.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł62,70 m² 7 161,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, przestronne mieszkanie na wysokim parterze z balkonem, z którego jest wyjście na ogródek (dwa wejścia do mieszkania). Słoneczne mieszkanie o powierzchni 62,70m2 dzieli się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 900 zł47,75 m² 7 997,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu atrakcyjne, niskoczynszowe mieszkania z balkonem w czteropiętrowym, nowo budowanym budynku z windą i garażami w dzielnicy Leszna -gronowie przy ul. Łowieckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 850 zł28,03 m² 66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowocześnie wykończone, niskoczynszowe mieszkanie w nowo odrestaurowanej kamienicy z windą w samym centrum Leszna przy pl.Metziga. Mieszkanie klimatyzowane, bardzo przytulne,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie do wynajęcia wysoki standard Leszno, osiedle Lniane Do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 38,88 m , położone w nowoczesnym bloku z windą na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

339 000 zł47,40 m² 7 151,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 47,4 m , położone na II piętrze w zadbanym bloku przy ul. Sułkowskiego w Lesznie. Lokal pierwotnie składał się.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł48 m² 5 604,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2-pokojowe mieszkanie w korzystnej lokalizacji: blisko Galeria Starówka, rynek, tereny zielone i rekreacyjne. Posiada niezależny układ pomieszczeń. Standard wykończenia: okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł53,50 m² 5 588,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,50 m , położone na czwartym piętrze w bloku przy ul. Bułgarskiej. Lokal składa się z: 3 pokoi kuchni łazienki osobnego wc korytarza Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł62,80 m² 7 149,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie w Lesznie na ulicy Zamenhofa, usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 680 zł48,30 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecamy atrakcyjne, niskoczynszowe mieszkania o wysokim standardzie deweloperskim w doskonałej lokalizacji Leszna, blisko lasu! Jest to I etap budowy Osiedla Ostoi Przylesie. W pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 000 zł67,77 m² 8 041,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Osiedle leszczynko II - Chociszewskiego 14 Lokal nr: 9 , powierzchnia 68,69 m2 Mieszkanie położone na piętrze składające się z przedpokoju, łazienki z wc, dwóch sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł40,70 m² 8 820,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe mieszkanie po kapitalnym remoncie - idealne dla najbardziej wymagających! Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie zlokalizowane w Lesznie, przy ul. gen. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł47 m² 6 595,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 4. piętrze w bloku na osiedlu Ogrody w Leszno. Lokal składa się z: trzech niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 000 zł64,22 m² 8 377,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Osiedle leszczynko II - Chociszewskiego 14 Lokal nr: 20 , powierzchnia 64,22 m2 Mieszkanie położone na czwartympiętrze składające się z przedpokoju, łazienki z wc, dwóch sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 024 zł38,88 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Mieszkanie Osiedle Lniane ul Austriacka - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający! Oferta zwolniona z 2 % podatku pcc Osiedle Lniane,.

Szczegóły ogłoszenia

382 000 zł56 m² 6 821,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł63,80 m² 6 034,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie - 63,80 m | 3 pokoje Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni 63,80 m , położone na 4. piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 597 zł48,69 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dla biura Przedstawiamy Państwu ósmy (przedostatni z całej inwestycji) blok, powstający na ulubionym osiedlu - ostroroga Blok będzie oferował: 24 mieszkania 12 garaży 18 komórek lokatorskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

631 275 zł66,45 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

II etap nowej inwestycji w doskonałej lokalizacji! Zielona, spokojna część Leszna - Osiedle Lniane ul. Austriacka Osiedle Lniane, zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie, to.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł59,50 m² 7 378,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie, znajdujące się w świetnej lokalizacji - w centrum Leszna - na ul. Sułkowskiego Mieszkanie posiada wiele zalet: -.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60,30 m² 6 616,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

**mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje, 60,3 m , I piętro świetna lokalizacja** Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,3 m , położone na I piętrze w środkowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 800 zł25,15 m² 71,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 800 zł45,50 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecamy atrakcyjne, niskoczynszowe mieszkania o wysokim standardzie deweloperskim w doskonałej lokalizacji Leszna, blisko lasu, na monitorowanym Osiedlu Ostoja Przylesie. W pierwszym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł64,60 m² 7 585,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle leszczynko II - chociszewskiego 16 Lokal nr: 9 , powierzchnia 64,60 m2 Mieszkanie położone na piętrze składające się z przedpokoju, łazienki z wc, dwóch sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł64,22 m² 8 097,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle leszczynko II - Chociszewskiego 16 Lokal nr: 24 , powierzchnia 64,22 m2 Mieszkanie położone na trzecim piętrze składające się z przedpokoju, łazienki z wc, dwóch sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

350 000 zł42 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 42 m | parter | południowa ekspozycja | klimatyzacja | bez pcc | Leszno, na sprzedaż nowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 42 m . Położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 160 zł38,40 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu do sprzedaży bez prowizji nowe mieszkania w metrażach od 25 do 66 m2 leszno, ul. Szpitalna Kawalerki Dwupokojowe Trzypokojowe W parterze budynków będą lokale handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 000 zł65,61 m² 7 986,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle leszczynko II -chociszewskiego 16 Lokal nr: 15 , powierzchnia 64,60 m2 Mieszkanie położone na drugim piętrze składające się z przedpokoju, łazienki z wc, dwóch sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł62 m² 6 596,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie - os. Przylesie, ul. Tadeusza Rejtana Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na 4. piętrze na cenionym osiedlu Przylesie, w otoczeniu lasów i zieleni - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

437 760 zł45,60 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

527 510 zł49,30 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecamy atrakcyjne, niskoczynszowe, klimatyzowane mieszkania o wysokim standardzie deweloperskim w doskonałej lokalizacji Leszna, blisko lasu! Jest to I etap budowy Osiedla Ostoi Przylesie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

434 532 zł44,34 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji I bez pcc dla kupującego Prezentujemy drugi etap Nowej Inwestycji na mapie Leszna - w jednej z najlepszych, najbardziej pożądanych lokalizacji: u zbiegu ulic Estkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł69 m² 9 927,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 69 m , zlokalizowane na 3. piętrze w budynku wielorodzinnym w Lesznie, w spokojnej i dobrze zagospodarowanej okolicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł55,80 m² 6 433,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 55,8 m , położone w Lesznie przy ul. Zamenhofa, na 4 piętrze niskiego bloku po termomodernizacji. Lokal idealny zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

382 000 zł55,70 m² 6 858,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego, przestronnego, klimatyzowanego mieszkania, które urzeka swoją wyjątkowością. Mieszkanie to jest idealnym rozwiązaniem dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 000 zł64,61 m² 7 970,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa niższa cena osiedle leszczynko II - Chociszewskiego 16 Lokal nr: 18 , powierzchnia 64,61 m2 Mieszkanie położone na drugim piętrze składające się z przedpokoju, łazienki z wc, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

536 000 zł65,37 m² 8 199,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle leszczynko II - Chociszewskiego 16 róg Dożynkowej i Chociszewskiego Lokal nr: 27 , powierzchnia 65,39 m2 Mieszkanie położone na czwartym piętrze składające się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł39 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w centrum Leszna, okolice ul. Muśnickiego, po generalnym remoncie powierzchnia - około 39 m2 media: prąd, woda, kanalizacja, gaz, cena: 1.500 zł miesięcznie plus.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 640 zł43,40 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł67,10 m² 5 499,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Szukasz swojej własnej, przytulnej i funkcjonalnej przestrzeni? To właśnie tutaj! Położone w świetnej okolicy - w Lesznie na ul.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij