dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Leszno - Lista ogłoszeń

84 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

84 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

395 000 zł81,50 m² 4 846,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja. Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe w centrum Leszna na sprzedaż. Oferta na wyłączność. Na sprzedaż atrakcyjne, 3 pokojowe mieszkanie w Lesznie centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 900 zł93,40 m² 5 566,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle z lokalami mieszkalnymi 93,40m2 z własnymi ogródkami, zlokalizowane jest w jednej z najpopularniejszych dzielnic Leszna - w Gronowie. Osiedle z utwardzonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Leszno

Leszno,wielkopolskie

369 900 zł42,19 m² 8 767,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowo budowany kameralny budynek o nowoczesnej, dopracowanej architekturze powstaje na granicy Leszna i Święciechowy -ul. Warzywna. Komfortowa lokalizacja z szybkim dojazdem do centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł96,51 m² 5 377,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 310m2 w doskonałej lokalizacji w Wilkowicach na ul. Dębowej. Spokojne miejsce z wieloma.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 100 zł75 m² 28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam komfortowy apartament w kamienicy w samym centrum miasta, tuż przy rynku. Bardzo ładny apartament z przestronnym,jasnym salonem z aneksem kuchennym. Mieszkanie całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł62,86 m² 6 283,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 62,86 m , położone w samym centrum Leszna, przy ul. Dąbrowskiego doskonała lokalizacja w pobliżu sklepów, szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł71,40 m² 6 988,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Kupujący nie płaci prowizji-wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Serdecznie polecam przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone przy ul. Racławickiej.

Szczegóły ogłoszenia

143 000 zł37,95 m² 3 768,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1915

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji | Najniższa cena w mieście! | Zostały tylko 3 mieszkania! Na sprzedaż mieszkanie - kawalerka z potencjałem, znajdujące się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

173 000 zł37,50 m² 4 613,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji | Najniższa cena w mieście! | Zostały tylko 3 mieszkania! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe na I piętrze w bardzo ładnie odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 334 940 zł140,52 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa roszarnia - to Twoje miejsce na mapie Leszna! Nowoczesna architektura w doskonałej lokalizacji - apartamenty szyte na miarę! Inwestycja przy ul. Irlandzkiej to 4 kondygnacyjny obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

Mieszkanie 5-pokojowe Leszno

Leszno,wielkopolskie

564 900 zł97 m² 5 823,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne, dwukondygnacyjne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym, dużym ogródkiem 390m2 i nowoczesnym ogrzewaniem na pompę ciepła Kolejny etap nowoczesnych domów na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł48 m² 5 604,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2-pokojowe mieszkanie w korzystnej lokalizacji: blisko Galeria Starówka, rynek, tereny zielone i rekreacyjne. Posiada niezależny układ pomieszczeń. Standard wykończenia: okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł62,70 m² 6 060,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej - Leszno, ul. Szybowników | Bezczynszowe Oferuję na sprzedaż lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Leszno

Leszno,wielkopolskie

285 900 zł32,34 m² 8 840,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł31,32 m² 9 418,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Zamieszkaj w miejscu, do którego chce się wracać - Gronowo, z dużym balkonem Wyobraź sobie poranek z kubkiem kawy na własnym,.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł120,81 m² 5 752,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestronne, bezczynszowe mieszkanie z garażem dwustanowiskowym i 3 balkonami - gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 80,71 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 067 895 zł112,41 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Leszno,wielkopolskie

359 000 zł32,86 m² 10 925,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do obejrzenia wideorelacji z tego mieszkania - w galerii. Chcesz kupić tę nieruchomość na kredyt? Skontaktuj się, pomogę w uzyskaniu finansowania lub odwiedź stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Leszno,wielkopolskie

460 000 zł60 m² 7 666 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Dwukondygnacyjne, nowoczesne , przestronne mieszkanie o powierzchni 61m2, z balkonem, dwiema łazienkami, położone w centrum Leszna. Idealne dla par, rodziny 2+1 lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

858 610 zł90,38 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie umeblowane Leszno

Leszno,wielkopolskie

2 000 zł73,90 m² 27,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy komfortowy apartament w ścisłym centrum miasta Leszna, z widokiem na Ratusz. Dostępne od 1 czerwca! Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone we wszystkie sprzęty,.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł54,76 m² 8 765,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie w Lesznie koło Błonia, bardzo ładna i spokojna okolica blisko Warszawy. Do budynku w którym znajduje się mieszkanie przynależy zamknięty plac zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł54,30 m² 9 189,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy komfortowe mieszkanie na sprzedaż w siedmio letnim bloku na Gronowym Zaciszu Mieszkanie znajduje się na trzecim, ostatnim piętrze z balkonem od wschodu. Posiada klimatyzację, rolety.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł48,40 m² 8 863,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po remoncie- leszno, ul. Prochownia Szukasz miejsca, do którego możesz wejść i od razu poczuć się jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł60,09 m² 29,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu tylko U nas! Mieszkanie o pow. 60,09 m2 przy ul Narutowicza w Lesznie, w centrum miasta. Najem okazjonalny! Polecam do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł51,20 m² 5 175,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie na III pietrze w kamienicy w centrum w Leszna Wyposażone w sprzęty agd widoczne na zdjęciach (lodówka, zmywarka,pralka,kuchenka mikrofalowa, piekarnik, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

274 000 zł61,40 m² 4 462,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o metrażu 61,5 m przy ulicy Słowiańskiej 53a Lokal składa się z przedpokoju, korytarza, 2 pokoi, kuchni oraz łazienki. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł71,07 m² 8 428,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowy, nowoczesny lokal mieszkalny o powierzchni 71,07 m , położony na II piętrze budynku wielorodzinnego w samym centrum miasta. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł21,96 m² 13 615,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1898

Kawalerka na parterze z własnym ogródkiem w zrewitalizowanej kamienicy - ul. Wałowa 4/2 Oferujemy nowocześnie urządzone, po generalnym remoncie mieszkanie, w zrewitalizowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł63,16 m² 9 008,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie w nowoczesnym budynku z windą Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł30,04 m² 8 322,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta inwestycyjna - kawalerka z trwającą umową najmu Lokalizacja: centrum Leszna Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30,04 m , zlokalizowana w samym sercu Leszna. Mieszkanie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia część piętra w domu wolnostojącym. Oferowana nieruchomość znajduje się na Zatorzu przy ul. Okrzei. Najem okazjonalny! Na powierzchnię około 60 m2 składają się: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł60,30 m² 7 280,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Marzysz o własnym miejscu? Ta oferta może idealnie odpowiadać Twoim oczekiwaniom! Prezentujemy mieszkanie położone w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł25,15 m² 71,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowocześnie wykończone, niskoczynszowe mieszkanie w nowo odrestaurowanej kamienicy z windą w samym centrum Leszna przy pl.Metziga. Mieszkanie klimatyzowane, bardzo przytulne,.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł79,75 m² 3 874,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z własnym ogrodem i garażem w Lesznie, w dzielnicy Zatorze przy ulicy Święciechowskiej. Powierzchnia użytkowa lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł57,91 m² 7 408,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z zadaszonym tarasem i własnym pomieszczeniem gospodarczym I piętro, leszczyńskich 34 Cena: 489.000 zł Powierzchnia: 53,88 m + pomieszczenie gospodarcze 4,03 m + taras.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł62 m² 6 596,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie - os. Przylesie, ul. Tadeusza Rejtana Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na 4. piętrze na cenionym osiedlu Przylesie, w otoczeniu lasów i zieleni - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak