dowolna

Mieszkania przy lesie Leszno - Anonse sprzedaży i wynajmu

37 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

37 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klonowicza

Śródmieście,Leszno

225 000 zł30 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Rezerwacja! okazja! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 30 m2. Cena sprzedaży wynosi 225,000 zł. Mieszkanie znajduje się w bloku z cegły z 1971r., na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Holenderska

Leszno,wielkopolskie

419 000 zł64 m² 6 546,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękne, słoneczne, klimatyczne, w pełni umeblowane mieszkanie, o powierzchni 64 m2, znajdujące się w Lesznie przy ulicy Holenderskiej. W 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Przylesie,Leszno

465 000 zł65 m² 7 187,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu - rezerwacja - Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w Lesznie o pow. 64,70 m2, przy ulicy Zamenhofa, częściowo umeblowane. Oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łowiecka

Gronowo,Leszno

382 000 zł48 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu atrakcyjne, niskoczynszowe mieszkania z balkonem w czteropiętrowym, nowo budowanym budynku z windą i garażami w dzielnicy Leszna -gronowie przy ul. Łowieckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpitalna

Przylesie,Leszno

419 900 zł44 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecamy atrakcyjne, niskoczynszowe mieszkania o wysokim standardzie deweloperskim w doskonałej lokalizacji Leszna, blisko lasu! Jest to I etap budowy Osiedla Ostoi Przylesie. W pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpitalna

Przylesie,Leszno

404 550 zł44 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Leszno

Leszno,wielkopolskie

1 550 zł52 m² 30,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 listopada mieszkanie dwupokojowe 51,50m2 na II piętrze w spokojnym miejscu-Lipnie 6km od Leszna. Mieszkanie znajduje się w dwupiętrowym budynku, w którym znajduje się 27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Austriacka

Przylesie,Leszno

434 532 zł44 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

II etap nowej inwestycji w doskonałej lokalizacji! Zielona, spokojna część Leszna - Osiedle Lniane ul. Austriacka Osiedle Lniane, zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Leszno

Leszno,wielkopolskie

355 000 zł53 m² 6 698,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecam bardzo ładnie, nowocześnie wykończone dwupokojowe mieszkanie 53,00m2 na niskim parterze w spokojnym miejscu-Lipno 8km od Leszna. Mieszkanie znajduje się w dwupiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czechosłowacka

Przylesie,Leszno

315 000 zł53 m² 5 943,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3 pokojowe mieszkanie nowa cena! cena do negocjacji! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 53 m2. Cena sprzedaży wynosi 315,000 zł. Mieszkanie znajduje się w bloku z płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpitalna

Przylesie,Leszno

457 560 zł49 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Polecamy atrakcyjne, niskoczynszowe, klimatyzowane mieszkania o wysokim standardzie deweloperskim w doskonałej lokalizacji Leszna, blisko lasu! Jest to I etap budowy Osiedla Ostoi Przylesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Przylesie,Leszno

594 000 zł53 m² 11 207,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Apartament/winda/rejtana/ cena do negocjacji! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 53 m2. Cena sprzedaży wynosi 594,000 zł. Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu z 2016r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Szpitalna

Przylesie,Leszno

273 590 zł25 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Leszno

Leszno,wielkopolskie

355 000 zł53 m² 6 698,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpitalna

Przylesie,Leszno

458 490 zł49 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecamy atrakcyjne, niskoczynszowe mieszkania o wysokim standardzie deweloperskim w doskonałej lokalizacji Leszna, blisko lasu, na monitorowanym Osiedlu Ostoja Przylesie. W pierwszym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przylesie,Leszno

390 000 zł57 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Komfortowe Z dużym balkonem - II piętro Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 57 m2. Cena sprzedaży wynosi 399,000 zł. Mieszkanie znajduje się w bloku z płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łowiecka

Gronowo,Leszno

382 000 zł48 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przylesie,Leszno

459 000 zł55 m² 8 345,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Zadbane - blisko lasu - taras - 1.PIĘTRO CENA DO NEGOCJACJI! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 55 m2. Cena sprzedaży wynosi 459,000 zł. Mieszkanie znajduje się w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpitalna

Przylesie,Leszno

404 550 zł44 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rumuńska

Leszno,wielkopolskie

349 000 zł53 m² 6 560,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie o powierzchni 53,2 m2, znajdujące się na IV piętrze bloku mieszkalnego przy ul. Rumuńskiej w Lesznie Zestawienie pomieszczeń : ~ przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Austriacka

Przylesie,Leszno

434 532 zł44 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Irlandzka

Przylesie,Leszno

346 000 zł39 m² 8 899,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokal mieszkalny w stanie deweloperskim o pow. 38,88 m2 składający się z: - pokoju dziennego z aneksem kuchennym - sypialni - korytarza - łazienki z wc Mieszkanie do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpitalna

Przylesie,Leszno

457 560 zł49 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Szpitalna

Przylesie,Leszno

273 590 zł25 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łowiecka

Gronowo,Leszno

382 000 zł48 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpitalna

Przylesie,Leszno

458 490 zł49 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przylesie,Leszno

389 000 zł64 m² 6 078,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Rezerwacja cena do negocjacji! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 64 m2. Cena sprzedaży wynosi 389,000 zł. Mieszkanie znajduje się w bloku z płyty z 1992r., na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Leszno

Leszno,wielkopolskie

1 550 zł60 m² 25,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od zaraz mieszkanie dwupokojowe 60,40m2 na II piętrze w spokojnym miejscu-Lipnie 6km od Leszna. Mieszkanie znajduje się w dwupiętrowym budynku, w którym znajduje się 27 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Wieniawa

Wieniawa,Leszno

349 000 zł45 m² 7 755,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferujemy Państwu na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 45,3 m2, znajdujące się na IV piętrze bloku mieszkalnego, na Osiedlu Wieniawa w Lesznie Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Billewiczówny

Gronowo,Leszno

475 000 zł57 m² 8 299,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 57 m2, znajdujące się w świetnej lokalizacji Leszna, w Gronowie Idealne mieszkanie jako inwestycja pod wynajem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Wieniawa

Wieniawa,Leszno

435 000 zł62 m² 6 993,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Oferujemy Państwu na sprzedaż Mieszkanie o powierzchni 62,2 m2, zlokalizowane na drugim piętrze bloku z cegły, znajdujące się na Osiedlu Wieniawa w Lesznie W 2018 roku zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpitalna

Przylesie,Leszno

312 970 zł26 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łowiecka

Gronowo,Leszno

382 000 zł48 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpitalna

Przylesie,Leszno

405 480 zł44 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Austriacka

Przylesie,Leszno

434 532 zł44 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Leszno,wielkopolskie

379 000 zł54 m² 7 057,73 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni 53,7 m2, znajdujące się w świetnej lokalizacji Leszna - na ulicy Armii Krajowej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpitalna

Przylesie,Leszno

457 560 zł49 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamenhofa

Leszno,wielkopolskie

389 000 zł64 m² 6 125,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferujemy Państwu na sprzedaż Mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze czteropiętrowego bloku w bardzo dobrej lokalizacji w Lesznie na Osiedlu Zamenhofa Mieszkanie o powierzchni 63,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Leszno,wielkopolskie

465 000 zł65 m² 7 187,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w Lesznie o pow. 64,70 m2, przy ulicy Zamenhofa, częściowo umeblowane. Oferta dostępna tylko w naszym biurze! - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szpitalna

Przylesie,Leszno

459 420 zł49 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie ostoja przylesie W pierwszym etapie budowy oferujemy do sprzedaży 57 komfortowych mieszkań 1 i 2 - pokojowych w budynku z windą. Mieszkania są o pow. od ok. 25 m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Leszno,wielkopolskie

325 000 zł53 m² 6 132,08 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

DO zamieszkania - balkon - winda cena do negocjacji! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 53 m2. Cena sprzedaży wynosi 325,000 zł. Mieszkanie znajduje się w bloku z płyty.