dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Leszno - Sprzedaż i wynajem

38 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

38 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 800 zł55,80 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Przestronne I funkcjonalne mieszkanie W korzystnej lokalizacji na Osiedlu Rejtana, z łatwym dostępem do pełnej infrastruktury usługowo-handlowej, placówek oświatowych, terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł62,86 m² 6 283,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 62,86 m , położone w samym centrum Leszna, przy ul. Dąbrowskiego doskonała lokalizacja w pobliżu sklepów, szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie do wynajęcia wysoki standard Leszno, osiedle Lniane Do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 38,88 m , położone w nowoczesnym bloku z windą na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Leszno,wielkopolskie

359 000 zł32,86 m² 10 925,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do obejrzenia wideoprezentacji tego mieszkania - w galerii. Chcesz kupić tę nieruchomość na kredyt? Skontaktuj się , pomogę w uzyskaniu finansowania. Zapraszam do kontaktu: dkn.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

299 000 zł53,50 m² 5 588,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,50 m , położone na czwartym piętrze w bloku przy ul. Bułgarskiej. Lokal składa się z: 3 pokoi kuchni łazienki osobnego wc korytarza Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł62,80 m² 7 149,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie w Lesznie na ulicy Zamenhofa, usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 000 zł67,77 m² 8 041,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Osiedle leszczynko II - Chociszewskiego 14 Lokal nr: 9 , powierzchnia 68,69 m2 Mieszkanie położone na piętrze składające się z przedpokoju, łazienki z wc, dwóch sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 000 zł64,22 m² 8 377,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Osiedle leszczynko II - Chociszewskiego 14 Lokal nr: 20 , powierzchnia 64,22 m2 Mieszkanie położone na czwartympiętrze składające się z przedpokoju, łazienki z wc, dwóch sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

274 000 zł61,40 m² 4 462,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o metrażu 61,5 m przy ulicy Słowiańskiej 53a Lokal składa się z przedpokoju, korytarza, 2 pokoi, kuchni oraz łazienki. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

382 000 zł56 m² 6 821,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60,30 m² 6 616,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

**mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje, 60,3 m , I piętro świetna lokalizacja** Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,3 m , położone na I piętrze w środkowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł64,60 m² 7 585,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle leszczynko II - chociszewskiego 16 Lokal nr: 9 , powierzchnia 64,60 m2 Mieszkanie położone na piętrze składające się z przedpokoju, łazienki z wc, dwóch sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł64,22 m² 8 097,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle leszczynko II - Chociszewskiego 16 Lokal nr: 24 , powierzchnia 64,22 m2 Mieszkanie położone na trzecim piętrze składające się z przedpokoju, łazienki z wc, dwóch sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 000 zł65,61 m² 7 986,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle leszczynko II -chociszewskiego 16 Lokal nr: 15 , powierzchnia 64,60 m2 Mieszkanie położone na drugim piętrze składające się z przedpokoju, łazienki z wc, dwóch sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

858 610 zł90,38 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa roszarnia - to Twoje miejsce na mapie Leszna! Nowoczesna architektura w doskonałej lokalizacji - apartamenty szyte na miarę! Inwestycja przy ul. Irlandzkiej to 4 kondygnacyjny obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 067 895 zł112,41 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 067 895 zł112,41 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

858 610 zł90,38 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 000 zł64,61 m² 7 970,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa niższa cena osiedle leszczynko II - Chociszewskiego 16 Lokal nr: 18 , powierzchnia 64,61 m2 Mieszkanie położone na drugim piętrze składające się z przedpokoju, łazienki z wc, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

536 000 zł65,37 m² 8 199,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle leszczynko II - Chociszewskiego 16 róg Dożynkowej i Chociszewskiego Lokal nr: 27 , powierzchnia 65,39 m2 Mieszkanie położone na czwartym piętrze składające się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł64,90 m² 7 241,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie - 4 pokoje z balkonem, piwnicą i garażem z dużym potencjałem aranżacyjnym, leszno, os. Wieniawa! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,90.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

687 135 zł72,33 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

384 912 zł38,88 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja w doskonałej lokalizacji! Zielona, spokojna część Leszna - Osiedle Lniane ul. Austriacka Osiedle Lniane, zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie, to inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł120,81 m² 5 752,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestronne, bezczynszowe mieszkanie z garażem dwustanowiskowym i 3 balkonami - gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 80,71 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

531 000 zł64,39 m² 8 246,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Osiedle leszczynko II - Chociszewskiego 14 Lokal nr: 5 , powierzchnia 64,39 m2 Mieszkanie położone na piętrze składające się z przedpokoju, łazienki z wc, dwóch sypialni z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł48,30 m² 5 900,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na 2. piętrze w bloku na ul. Prochownia. W bliskiej odległości Biedronka, Lidl, szkoły, restauracje. Pełna infrastruktura, dużo zieleni, parking przy ulicy obok bloku. Piec gazowy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł71,07 m² 8 428,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowy, nowoczesny lokal mieszkalny o powierzchni 71,07 m , położony na II piętrze budynku wielorodzinnego w samym centrum miasta. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł48,66 m² 8 631,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Osiedle leszczynko II - Chociszewskiego 14 Mieszkanie nr: 2 Powierzchnia 48,42 m2 Lokal położony na parterze składający się z przedpokoju, łazienki z wc, sypialni, salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 334 940 zł140,52 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie z balkonem (od strony południowo-zach) o powierzchni 33m2 położone na II piętrze. Składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł48,39 m² 8 038,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferuję na sprzedaż Mieszkanie w Lesznie - centrum. Lokal mieszkalny o pow: 48,39m2 cena 379 000tyś. Garaż 25,58m2 z bramą na pilota, cena 85 000zł Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

436 800 zł45,50 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy rewelacyjną ofertę Ostoja Przylesie zlokalizowaną przy ul. Szpitalnej w Lesznie. Inwestycja składa się z dwóch budynków, łącznie 195 lokali o powierzchniach od 25 m2 do 116.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł46,90 m² 34,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie z dużym balkonem w Lesznie. Najem okazjonalny! Na powierzchnię 46,9 m2 składa się: pokój, pokój kuchnia łazienka z wc przedpokój Standard wykończenia: ściany -.

Szczegóły ogłoszenia

727 000 zł211 m² 3 445,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowa okazja! Dwa mieszkania w centrum Leszna - 211 m2 za 729 000 zł! Szukasz przestronnego, elegancko urządzonego mieszkania w centrum Leszna? A może myślisz o inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł68,69 m² 8 138,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle leszczynko II - Chociszewskiego 14 Lokal nr: 19 , powierzchnia 68,69 m2 Mieszkanie położone na trzecim piętrze składające się z przedpokoju, łazienki z wc, dwóch sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł21,96 m² 13 615,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1898

Kawalerka na parterze z własnym ogródkiem w zrewitalizowanej kamienicy - ul. Wałowa 4/2 Oferujemy nowocześnie urządzone, po generalnym remoncie mieszkanie, w zrewitalizowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł30,04 m² 8 322,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta inwestycyjna - kawalerka z trwającą umową najmu Lokalizacja: centrum Leszna Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30,04 m , zlokalizowana w samym sercu Leszna. Mieszkanie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł69 m² 5 202,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Zależy Ci na wygodnym mieszkaniu w dobrej lokalizacji - Zapraszam Leszno ul: włodarczaka. Parter bez balkonu blok czterokondygnacyjnego. Mieszkanie ma 4 pokoje, kuchnia, wc, łazienka oraz dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Irlandzka

Przylesie,Leszno

858 610 zł90 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 17 Stycznia

Przylesie,Leszno

399 000 zł66 m² 6 045,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe 3 pokoje z balkonem i klimatyzacją cena do negocjacji! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 66 m2. Cena sprzedaży wynosi 399,000 zł. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parkowa

Śródmieście,Leszno

409 000 zł47 m² 8 702,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3-pokojowe przestronne mieszkanie o powierzchni 47 m2 wraz z Nowym wyposażeniem. Mieszkanie środkowe jasne i ciepłe Bardzo dobra lokalizacja przy ul.Parkowej w Lesznie. Salon.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij