dowolna

Mieszkania przy lesie Leszno - Anonse sprzedaży i wynajmu

36 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

36 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 800 zł55,80 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Przestronne I funkcjonalne mieszkanie W korzystnej lokalizacji na Osiedlu Rejtana, z łatwym dostępem do pełnej infrastruktury usługowo-handlowej, placówek oświatowych, terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Leszno

Leszno,wielkopolskie

378 525 zł51,50 m² 7 350 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dostępne od ręki mieszkanie dwupokojowe 51,50m2 na I piętrze w spokojnym miejscu-Lipnie 6km od Leszna. Mieszkanie znajduje się w dwupiętrowym budynku, w którym znajduje się 27.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 900 zł47,75 m² 7 997,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu atrakcyjne, niskoczynszowe mieszkania z balkonem w czteropiętrowym, nowo budowanym budynku z windą i garażami w dzielnicy Leszna -gronowie przy ul. Łowieckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

143 000 zł37,95 m² 3 768,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1915

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji | Najniższa cena w mieście! | Zostały tylko 3 mieszkania! Na sprzedaż mieszkanie - kawalerka z potencjałem, znajdujące się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

173 000 zł37,50 m² 4 613,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji | Najniższa cena w mieście! | Zostały tylko 3 mieszkania! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe na I piętrze w bardzo ładnie odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 680 zł48,30 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecamy atrakcyjne, niskoczynszowe mieszkania o wysokim standardzie deweloperskim w doskonałej lokalizacji Leszna, blisko lasu! Jest to I etap budowy Osiedla Ostoi Przylesie. W pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 700 zł31,73 m² 53,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy komfortowe mieszkanie dwupokojowe do wynajęcia w Gronowie Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym bloku z windą. Posiada duży, zadaszony balkon - na całą szerokość mieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 024 zł38,88 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Mieszkanie Osiedle Lniane ul Austriacka - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający! Oferta zwolniona z 2 % podatku pcc Osiedle Lniane,.

Szczegóły ogłoszenia

382 000 zł56 m² 6 821,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 800 zł45,50 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecamy atrakcyjne, niskoczynszowe mieszkania o wysokim standardzie deweloperskim w doskonałej lokalizacji Leszna, blisko lasu, na monitorowanym Osiedlu Ostoja Przylesie. W pierwszym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 160 zł38,40 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu do sprzedaży bez prowizji nowe mieszkania w metrażach od 25 do 66 m2 leszno, ul. Szpitalna Kawalerki Dwupokojowe Trzypokojowe W parterze budynków będą lokale handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł62 m² 6 596,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie - os. Przylesie, ul. Tadeusza Rejtana Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na 4. piętrze na cenionym osiedlu Przylesie, w otoczeniu lasów i zieleni - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

437 760 zł45,60 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

527 510 zł49,30 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecamy atrakcyjne, niskoczynszowe, klimatyzowane mieszkania o wysokim standardzie deweloperskim w doskonałej lokalizacji Leszna, blisko lasu! Jest to I etap budowy Osiedla Ostoi Przylesie.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł51,20 m² 5 175,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie na III pietrze w kamienicy w centrum w Leszna Wyposażone w sprzęty agd widoczne na zdjęciach (lodówka, zmywarka,pralka,kuchenka mikrofalowa, piekarnik, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Leszno

Leszno,wielkopolskie

434 532 zł44,34 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Trzeci Etap Sprzedaży - Osiedle Lniane, leszno Nowoczesne mieszkania w wyjątkowej lokalizacji - miejsce dawnej Roszarni Z przyjemnością przedstawiamy Państwu kolejny etap inwestycji Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł55,80 m² 6 433,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 55,8 m , położone w Lesznie przy ul. Zamenhofa, na 4 piętrze niskiego bloku po termomodernizacji. Lokal idealny zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

382 000 zł55,70 m² 6 858,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego, przestronnego, klimatyzowanego mieszkania, które urzeka swoją wyjątkowością. Mieszkanie to jest idealnym rozwiązaniem dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 640 zł43,40 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 440 zł49,20 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Nowe, atrakcyjne w stanie deweloperskim mieszkanie na sprzedaż w Lesznie o pow. 49,20 m2, przy ulicy Szpitalnej - Osiedle Ostoja.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł31,32 m² 9 418,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Zamieszkaj w miejscu, do którego chce się wracać - Gronowo, z dużym balkonem Wyobraź sobie poranek z kubkiem kawy na własnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 640 zł38,40 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania położonego w prestiżowym osiedlu Ostoja Przylesie w Lesznie, przy ul. Szpitalnej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 200 zł68,35 m² 32,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 68,35 w apartamentowcu przy Armii Krajowej w Lesznie. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, garderoby (którą można.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł62,70 m² 6 060,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej - Leszno, ul. Szybowników | Bezczynszowe Oferuję na sprzedaż lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł48,30 m² 5 900,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na 2. piętrze w bloku na ul. Prochownia. W bliskiej odległości Biedronka, Lidl, szkoły, restauracje. Pełna infrastruktura, dużo zieleni, parking przy ulicy obok bloku. Piec gazowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie z balkonem (od strony południowo-zach) o powierzchni 33m2 położone na II piętrze. Składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

631 275 zł66,45 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, prestiżowe osiedle w Lesznie, w najlepszej i najbardziej pożądanej lokalizacji miasta. Osiedle lniane zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie, to inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 024 zł38,88 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie - Osiedle Lniane, leszno Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,88 m , zlokalizowane na nowoczesnym i cenionym Osiedlu Lnianym w Lesznie.

Szczegóły ogłoszenia

436 800 zł45,50 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy rewelacyjną ofertę Ostoja Przylesie zlokalizowaną przy ul. Szpitalnej w Lesznie. Inwestycja składa się z dwóch budynków, łącznie 195 lokali o powierzchniach od 25 m2 do 116.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł66,22 m² 9 589,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przestronne mieszkanie rodzinne z balkonem i tarasem | Gronowe Zacisze | 2022 rok Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł77,67 m² 7 068,37 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestronny, parterowy bliźniak usytuowany na dużej działce o powierzchni 370 m , położony w spokojnej okolicy, blisko lasu, a jednocześnie w bliskiej odległości do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł55,30 m² 8 481,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Marzysz o wygodnym, przestronnym mieszkaniu w jednej z najbardziej cenionych części Leszna? Ta propozycja zdecydowanie zasługuje na.

Szczegóły ogłoszenia

727 000 zł211 m² 3 445,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowa okazja! Dwa mieszkania w centrum Leszna - 211 m2 za 729 000 zł! Szukasz przestronnego, elegancko urządzonego mieszkania w centrum Leszna? A może myślisz o inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Leszno,wielkopolskie

399 000 zł66 m² 6 045 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe 3- pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Leszno, ul. 17 Stycznia. Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się bez stresu? Ta oferta to idealne połączenie funkcjonalności,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

434 532 zł44,34 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł60,30 m² 7 280,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Marzysz o własnym miejscu? Ta oferta może idealnie odpowiadać Twoim oczekiwaniom! Prezentujemy mieszkanie położone w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpitalna

Przylesie,Leszno

527 510 zł49 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpitalna

Przylesie,Leszno

437 760 zł46 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Leszno,wielkopolskie

429 000 zł46 m² 9 265,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Pañstwu na sprzedaż nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 46,3 m , położone na 1. piętrze, w doskonałej lokalizacji w Centrum Leszna. Lokal przeszedł kapitalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 17 Stycznia

Przylesie,Leszno

399 000 zł66 m² 6 045,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe 3 pokoje z balkonem i klimatyzacją cena do negocjacji! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 66 m2. Cena sprzedaży wynosi 399,000 zł. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Szpitalna

Przylesie,Leszno

282 240 zł25 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025