Serce 0 Ulubione

Mieszkania Leszno Zaborowo

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

519 000 zł96,51 m² 5 377,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 310m2 w doskonałej lokalizacji w Wilkowicach na ul. Dębowej. Spokojne miejsce z wieloma.

Szczegóły ogłoszenia

345 030 zł43,40 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3-pokojowe mieszkanie mansardowe po generalnym remoncie Osiedle Ogrody, leszno Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe w układzie mansardowym, położone na jednym z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

241 900 zł25,20 m² 9 599,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję mieszkaniową położoną przy granicy Leszna i Święciechowy Oferujemy 13 mieszkań i 4 garaże na sprzedaż w nowym kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł64,22 m² 8 097,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle leszczynko II - Chociszewskiego 16 Lokal nr: 24 , powierzchnia 64,22 m2 Mieszkanie położone na trzecim piętrze składające się z przedpokoju, łazienki z wc, dwóch sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł53,50 m² 5 588,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,50 m , położone na czwartym piętrze w bloku przy ul. Bułgarskiej. Lokal składa się z: 3 pokoi kuchni łazienki osobnego wc korytarza Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

382 000 zł55,70 m² 6 858,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego, przestronnego, klimatyzowanego mieszkania, które urzeka swoją wyjątkowością. Mieszkanie to jest idealnym rozwiązaniem dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł60,09 m² 29,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu tylko U nas! Mieszkanie o pow. 60,09 m2 przy ul Narutowicza w Lesznie, w centrum miasta. Najem okazjonalny! Polecam do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 000 zł65,61 m² 7 986,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle leszczynko II -chociszewskiego 16 Lokal nr: 15 , powierzchnia 64,60 m2 Mieszkanie położone na drugim piętrze składające się z przedpokoju, łazienki z wc, dwóch sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 319 zł57,53 m² 8 453,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 57,53 m | 1. piętro | 3 pokoje | balkon 3,3 m | Leszno / Święciechowa | bez pcc Szukasz ustawnego mieszkania w nowym budynku, które możesz szybko wyposażyć.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł66,22 m² 9 589,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przestronne mieszkanie rodzinne z balkonem i tarasem | Gronowe Zacisze | 2022 rok Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Leszno

Zaborowo,Leszno

569 000 zł65 m² 8 693,66 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Leszno - Zaborowo / Henrykowo atrakcyjny parterowy bezczynszowy segment z działką - pow. 65,45m2 - cena : 589.000 PLN - teraz taniej! - 569.000 zł Szukasz miejsca, w którym od razu możesz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zaborowo

Zaborowo,Leszno

320 000 zł64 m² 5 002 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu nowoczesne, jasne, trzypokojowe mieszkania w Henrykowie koło Leszna na ulicy Perłowej. Mieszkania położone są w parterowym czterolokalowym budynku, wybudowanym na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zaborowo

Zaborowo,Leszno

800 zł34 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie w domu jednorodzinnym parterowym w miejscowości Leszno w dzielnicy Zaborowo. Mieszkanie bezczynszowe. Mieszkanie znajduje się 100 m od lasu w bardzo spokonej.