Apartament Leszno

Gronowo, Leszno, wielkopolskie

  • 635 000 zł
  • 66,22 m²
  • 9 589,25 zł/m²

Zdjęcie

Ewelina Kaczmare...

Skontaktuj się

Apartament Leszno

Gronowo, Leszno, wielkopolskie

zaktualizowane:
5 maja 2026

635 000 zł

66,22 m²

9 589,25 zł/m²

Apartament Leszno

Zaktualizowane: 5 maja 2026

635 000 zł 66,22 m² 9 589,25 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
1/1
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2022
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

1/1

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2022

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 635 000 zł (9 589,25 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 66,22 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2022
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/1, jednopoziomowe, poddasze
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 170 zł
  • Kuchnia: bez okna
  • Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Park Home Sp. z o.o., zaktualizowane: 05.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 304216

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze

Przestronne mieszkanie rodzinne z balkonem i tarasem | Gronowe Zacisze | 2022 rok

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 65,97 m², położone na piętrze nowoczesnego budynku z 2022 roku, na kameralnym osiedlu Gronowe Zacisze.

To idealna propozycja dla rodzin poszukujących funkcjonalnej przestrzeni w spokojnej okolicy z dostępem do pełnej infrastruktury. (...)

Agent

Ewelina Kaczmarek

789 900...

789 900 141

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości