dowolna

Domy na sprzedaż Leszno - Oferty sprzedaży domów

69 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

69 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

800 000 zł115 m² 6 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:785 m²

Nowe bliźniaki w gminie Leszno - 2 etap inwestycji Prezentujemy planowaną ofertę nowoczesnych lokali mieszkalnych w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej (bliźniak) w gminie Leszno,.

Szczegóły ogłoszenia

987 000 zł194 m² 5 087,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Okazja. Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w Lesznie Gronowo, ul. Gronowska. Oferta na wyłączność. Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjny dom położony w Lesznie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł376 m² 11 436,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:368 m²

Gotowiec inwestycyjny w ścisłym centrum - 11 mieszkań, 100% wynajmu, stabilny dochód od pierwszego dnia! Szukasz bezpiecznej i dochodowej inwestycji w nieruchomości? Ta oferta spełnia.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł291 m² 3 058,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:893 m²

Na sprzedaż willa z 1910r dwoma lokalami mieszkalnymi usytuowana w centrum Leszna. Na powierzchnią 291m2 składa się - piwnica o pow 28,64m2 - lokal mieszkalny na parterze o pow 94,68m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

699 000 zł119 m² 5 873,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:266 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej - prawa strona. Dom składa się z salonu z aneksem kuchennym, czterech sypialni, dwóch łazienek, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł160 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:371 m²

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Dom położony na prestiżowym osiedlu Leśna Osada w Lesznie. Idealne miejsce by wykorzystać sąsiedztwo terenów leśnych i ścieżek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł122 m² 7 622,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanych na południowym skraju Puszczy Kampinoskiej, we wsi Grądy, niedaleko Leszna, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

1 389 000 zł144,19 m² 9 633,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:935 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Szukasz funkcjonalnej i pięknie zaaranżowanej przestrzeni w domu wolnostojącym? Trafiłeś/aś idealnie! Przedstawiamy ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł98,32 m² 5 888,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Polecam atrakcyjne bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym ogródkiem 280m2 na ul.Stasia Tarkowskiego w Gronowie. Całkowita powierzchnia lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł110 m² 6 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:989 m²

- wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Polecam przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni 110 m przy ul. Mikołaja Reja w dzielnicy Zatorze, położony na działce 989 m z.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł278 m² 1 978,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:307 m²

Przedstawiam zabytkową kamienicę w centrum miasta Leszno, ul. Kościelna. Nieruchomość idealnie nadaje się na cele inwestycyjne, dzięki dużemu metrażowi oraz ilości pomieszczeń. - mieszkanie -.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł199,72 m² 6 258,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:456 m²

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Tylko u nas, oferta na wyłączność! - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający. Atrakcyjny, wolnostojący dom w spokojnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł77,67 m² 7 325,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:370 m²

Dom parterowy w zabudowie bliźniaczej usytuowany w Lesznie - ul. Chabrowa. Cena: 569000zł. Powierzchnia domu 77,67m2. Powierzchnia działki 370m2. Opis Stan deweloperski zawiera: - tynki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 000 zł80,29 m² 5 417,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom typu czworak o powierzchni ok. 80 m , położony w spokojnej i zielonej lokalizacji Leszna na granicy z Henrykowem. Zaledwie 3 km od centrum Leszna.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł160 m² 5 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:593 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z potencjałem usługowym położony w Lesznie przy ul. Maksymiliana Jackowskiego, usytuowany na działce o powierzchni 593 m . Nieruchomość objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł122,69 m² 6 023,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:287 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowy i nowoczesny dom (lokal mieszkalny) wolnostojący o powierzchni 122,69 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł98,22 m² 5 793,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowa inwestycja na sprzedaż w Lesznie, ul. Myśliwska Prezentujemy nowoczesną inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną w Lesznie przy ul. Myśliwskiej. Oferujemy funkcjonalne domy o różnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł90,26 m² 6 525,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Polecamy Państwu nowe domy w zabudowie bliźniaczej w Lesznie - Gronowo ul. Stasia Tarkowskiego lub Zawiszy Czarnego w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 900 zł93,40 m² 5 566,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę kolejnych domów szeregowych w Gronowie przy narożniku ulic Kresowej i Kolbego Domy znajdują się w trzecim rzędzie od ulicy Kolbego Na uboczu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 900 zł97 m² 6 184,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Atrakcyjne, dwukondygnacyjne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym, dużym ogródkiem 440m2 i nowoczesnym ogrzewaniem na pompę ciepła. Kolejny etap nowoczesnych domów na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

579 000 zł98,32 m² 5 888,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Nowa inwestycja - ul. Stasia Tarkowskiego, leszno (gronowo) Na sprzedaż atrakcyjny lokal mieszkalny o powierzchni rzeczywistej 90,26 m (pow. użytkowa 87,26 m ) z przynależną działką.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł80 m² 6 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:550 m²

Domy na sprzedaż Leszno, powiat warszawski zachodni. Leszno kojarzy się zawsze z Kampinoskim Parkiem Narodowym zwanym zazwyczaj Kampinosem, na skraju którego leży to niewielkie miasto. Wiele osób tu.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł590 m² 2 525,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:281 m²

Zabytkowa kamienica na leszczyńskim rynku. Prestiżowa lokalizacja w pobliżu ratusza. Stylowa architektura i historyczny klimat. Przestronne wnętrza do remontu i aranżacji wg potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł323 m² 3 560,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:517 m²

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży kamienicy z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 000 zł119,44 m² 5 936,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:298 m²

Prezentujemy nową ofertę na rynku! Budynek dwulokalowy na nowym osiedlu przy Krzyckiego na Zatorzu Budynek jest w trakcie budowy - będzie gotowy na koniec 2026 Lokal będzie składał się.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł186,90 m² 4 681,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:672 m²

Nowa niższa cena! Dom w spokojnej okolicy na Zatorzu w Lesznie - Karola Szymanowskiego Oferujemy na sprzedaż 6-cio pokojowy, ocieplony dom leżący na działce o powierzchni 672 m . Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł184,70 m² 5 684,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Milan home - Oferuje na Sprzedaż dom jednorodzinny w miejscowości Wilkowice, gmina Lipno, woj.Wlkp. Piękny Komfortowy dom do wykończenia według własnej aranżacji. 6 dużych ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł310 m² 4 354,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 168 m²

Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 170 m + 140 m2 poddasza z dodatkowymi możliwościami aranżacyjnymi, usytuowany na pięknej, dużej i zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł141 m² 5 602,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:817 m²

Na sprzedaż oferujemy pół bliżniaka o powierzchni użytkowej mieszkalnej 140,79 m2 w miejscowości Powązki - 4 minuty od Leszna. Położony na kameralnym osiedlu 8 domów otoczonych drzewami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł98,22 m² 5 589 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ostatnie wolne! Przedstawiamy Państwu nową inwestycję obejmującą budowę 18 lokali mieszkalnych w zabudowie szeregowej w bardzo atrakcyjnej lokalizacji leszno/gronowo ul. Myśliwska Najlepsza.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł145 m² 5 855,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny, położony w atrakcyjnej części Leszna Gronowo. To idealna propozycja dla rodzin poszukujących wygodnej przestrzeni do życia.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł94 m² 9 244,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:434 m²

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 94 m , położona w Lesznie przy ul. Ruszczyca 15 (działka nr 273/8), stanowiąca lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł189,21 m² 5 544,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:135 m²

Kamienica po rewitalizacji, w sercu Leszna Leszczyńskich 34 Trzy niezależne lokale | Dwa tarasy | Potencjał inwestycyjny: 90 000 zł rocznie Cena: 1 150 000 zł W samym sercu Leszna, tam gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł159,01 m² 5 653,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Prestiżowa lokalizacja | ogród | 160 m ** Na sprzedaż wyjątkowy, elegancki dom o powierzchni 160 m , usytuowany na działce 340 m , w jednej z najlepszych i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł264 m² 4 469,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:746 m²

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Dom, piękna stara willa z lat 30-tych ubiegłego stulecia, na działce o pow. 746m2. Idealne miejsce by wykorzystać je do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł90,26 m² 6 525,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:230 m²

Lokale mieszkalne z działką w domu jednorodzinnym dwulokalowym. Powierzchnia całkowita lokalu 90,26m2, działka-ok 230m2 Standard wykończenia: ściany: zagruntowane, gładź gipsowa Podłogi:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł96,51 m² 5 377,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 310m2 w doskonałej lokalizacji w Wilkowicach na ul. Dębowej. Spokojne miejsce z wieloma.

Szczegóły ogłoszenia

1 685 000 zł188,65 m² 8 931,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 205 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący dla cztero-osobowej rodziny na dużej działce w miejscowości Leszno, przy głównej drodze dojazdowej do Warszawy. Dom wybudowany był 2002r "dla.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł150 m² 4 926,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:472 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w Lesznie przy ul. Śniadeckich 35 (osiedle Podwale), usytuowana na działce nr 13/4 o powierzchni 472 m w lokalizacji, która praktycznie nie pojawia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 900 zł93,40 m² 5 566,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Nowoczesne osiedle z lokalami mieszkalnymi 93,40m2 z własnymi ogródkami, zlokalizowane jest w jednej z najpopularniejszych dzielnic Leszna - w Gronowie. Osiedle z utwardzonymi.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij